Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orsós bűncselekményt követett...

Orsós bűncselekményt követett el, amikor megfenyegette az embereket nyilvánosan tv-ben is, hogy meghaltok vagy oltattok?

Figyelt kérdés
jan. 11. 13:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
97%
Engem nem, mert nem nézek TV-t.
jan. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

1

Is!

Olvasni nem tanultál meg??

jan. 11. 13:40
 3/17 anonim ***** válasza:
90%
Engem nem zavar, a kullancs ellenit mar megkaptam.
jan. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

3

Nem az volt a kérdés, hogy zavar e!!

jan. 11. 13:42
 5/17 anonim ***** válasza:
70%

Pánikkeltés, zsarolás, veszélyeztetés, a másik testi épségének kockáztatása és megkárosítása kísérleti vegyi anyagokkal, csalás, megtévesztés, bűnpártolás és bűnrészesség szerintem eléggé bűncselekménygyanús szavak lennének, de csak akkor, ha te vagy az elkövető.


Ha egy rendszerkatona vagy, akkor az nem bűntett, hanem hőstett, amiért Nobel-díj is jár...

jan. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
79%
"Olvasni nem tanultál meg??" Olvasni sem szoktam a TV-t, ja és mást sem, nincs rá időm.
jan. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
72%

Ezzel nem.

Az viszont esélyes, hogy a kínaiak nyíltan megmondták hogy időseken nincsen tesztelve a szurijuk hatékonyság és mint kiiderült nem is hát, erre berendelt belőle x milliót az időseknek.

Plusz senkinek se kellett, amivel elősegítette a vírus terjedését.


Azt is lehetne vizsgálni hogy direkt lemondta fájzert, ha volt egy kevés azért még taposták egymást az emberek meg külföldre jártak oltatni.

Ezekért simán elő lehetne venni.

jan. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

7


"Ezzel nem."


Tehát lehet fenyegetni, zsarolni tömegeket, nem BCS?


Mondjuk ha fizetett hirdetést raksz fel valahova, ha nem veszik a termékeidet véged, akkor ugye nem csuknak le?


A fájzer is kisérleti szer volt azt pedig nem lehet kötelezni!

jan. 11. 13:52
 9/17 A kérdező kommentje:

Ja amik lehetnek:


Btk. 337. § Aki közveszély színhelyén nagy nyilvánosság előtt olyan valótlan tényt vagy való tényt oly módon elferdítve állít vagy híresztel, amely a közveszély színhelyén alkalmas az emberek nagyobb csoportjában zavar vagy nyugtalanság keltésére, bűntett miatt három évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.


Btk. 332. § Közösség elleni uszítás

332. § Aki nagy nyilvánosság előtt


a) a magyar nemzet ellen,


b) valamely nemzeti, etnikai, faji, vallási csoport ellen, vagy


c) a lakosság egyes csoportjai ellen – különösen fogyatékosságra, nemi identitásra, szexuális irányultságra tekintettel –


gyűlöletre uszít, bűntett miatt három évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.


Btk. 216. § Közösség tagja elleni erőszak

Közösség tagja elleni erőszak


216. § (1) Aki más valamely nemzeti, etnikai, faji, vallási csoporthoz vagy a lakosság egyes csoportjaihoz tartozása vagy vélt tartozása, így különösen fogyatékossága, nemi identitása, szexuális irányultsága miatt olyan, kihívóan közösségellenes magatartást tanúsít, amely alkalmas arra, hogy az adott csoport tagjában riadalmat keltsen, bűntett: 3 év.


(2) Aki mást valamely nemzeti, etnikai, faji, vallási csoporthoz vagy a lakosság egyes csoportjaihoz tarto-zása/vélt tartozása, így különösen fogyatékossága, nemi identitása, szexuális irányultsága miatt bántalmaz, illetve erőszakkal vagy fenyegetéssel arra kényszerít, hogy valamit tegyen, ne tegyen vagy eltűrjön, 1-5 év.


(3) 2-8 év:


a) fegyveresen,


b) felfegyverkezve,


c) jelentős érdeksérelmet okozva,


d) a sértett sanyargatásával,


e) csoportosan vagy


f) bűnszövetségben.


(4) Előkészület, vétség: 2 év.

jan. 11. 13:56
 10/17 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem azt is érdemes lenne megvizsgálni, hogy mi lett azokkal, akik beoltatták magukat és azóta milyen különlegesen egybecsengő problémákkal küszködnek. Akkor lehetne bárkit is felelősségre vonni, ha túl sok lenne a véletlen egybeesés. De nyilván ez senkinek sem az érdeke..
jan. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!