Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fideszes egy életre választo...

A fideszes egy életre választott párt 2010-ben, mint a hollókeselyű vagy a termesz?

Figyelt kérdés

Teljesen mindegy hogy semmi sem a hosszú távú tervek szerint alakul, megelégednek a léggitárral és egyéb falra festett ellenségek legyőzésével?

Orbán lerajzolja Sorost és összetépi? Erre gerjednek?

Jobban szeretik orbánt az unokáknál is? Orosz fennhatóság alatt éljenek az unokák is?


A lényeg, hogy ők nem tévedtek orbánnal 2010-ben?


jan. 18. 20:32
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
Ha végignézed, hogy 2010 óta kiket lehetett választani, és hogy kik állnak úgy, hogy majd lehet őket választani, akkor lehetséges, hogy egy életre, igen.
jan. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, 2010-ben a legfőbb cél az volt, hogy elküldjük Feriéket a pcsába. Szerintem azóta rengetegen kiábrándultak az akkor Fideszre szavazók közül, 2014-ben már félmillióval kevesebben szavaztak rájuk.
jan. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1 A kifogás senkit nem érdekel, hogy nincs más. Hogyne lenne. Ha 2010-ben nem lett volna a fidesz akkor mindenki gyurcsányra szavazott volna, mert "nincs más"?? 🤡🤡🤡


2 Ja de 2014 után felpörgött a propaganda és mindig volt veszély.

jan. 18. 21:03
 4/8 anonim ***** válasza:
36%
Felőlem ötven bohócot is rajzolhatsz, de akkor is ez van. Bárki bárhogy indult, 2/3 lett.
jan. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
2010-ben még én is rájuk szavaztam, azóta meg egyszer sem. Szerintem azóta nagyrészt kicserélődött a fidesz szavazóbázisa. Azokat tudom a legkevésbé megérteni, akik régen is rájuk szavaztak és még most is.
jan. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az ellenzéki politikusok azért nem lopnak mert nem férnek hozzá az állami pénzekhez. Ha hozzáférnének ugyanúgy megtennék. Akkor nem mindegy ki kormányoz ?

Tatabányán leváltották a fideszes polgármestert és szivárványkoalíció lett.

Első akciójuk az volt hogy eltávolították a semmihez sem értő fideszes pártkatonákat a város tulajdonában levő cégekből majd a saját semmihez sem értő embereiket ültették a helyükbe. A beszállítókat lecserélték a saját haverjaikra.

Mind egyforma. Akkor ki a f.szra szavazzak ?

jan. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mindenkit meg lehet unni, Orbánt is rengetegen unják már.

Egyszer majd átbillen a mérleghinta és ő lesz alul.


A Fideszt pedig alapvetően Orbán Viktor tartja össze. Utána könnyen lehet, hogy előtérbe kerülnek majd a belső ellentétek, hatalmi harcok, kiválások, szavazók elvesztése és egy olyan hanyatlást láthatunk majd, mint az MSZMP-MSZP példája.

Jöhetnek új arcok, új pártok is.

jan. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7 Ha lesznek még szabad választások.
jan. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!