Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar politikusoknak minek...

Magyar politikusoknak minek kell rendőri felvezetés meg védelem, miközben csupaszseggű suttyó ország vagyunk?

Figyelt kérdés

Olyan mintha ez egy színház lenne az egész, egy színjáték, fekete Mercedesek, Audik stb. megkülönböztető fényjelzéssel, előadják hogy itt jönnek a nagy fontos emberek, miközben EU második legkoldusabb országa vagyunk. A napszemüveges biztonságiak ugyanúgy fontoskodnak mintha ők lennének az USA fehér házi bizonsági szolgálata.


Másnak is feltűnt már hogy ez milyen nevetséges?

Ez az egész külsőség akkor volna releváns ha egy erős, gazdag ország lennénk, de így nagyon kellemetlen és nevetséges.



jan. 22. 23:48
 1/10 anonim ***** válasza:
38%

Mutatni a pórnépnek, hogy itt jönnek az érinthetetlen uraik.

A proli szavazóinak ez egyébként imponál, mert nagyobb embernek látják, olyan divatosan ámerikaisnak.

jan. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
6%
Csak te vagy suttyó, nem az ország.
jan. 23. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Pintér László ***** válasza:
73%
Van olyan európai ország ahol nem így tesznek? A román elnök egymagában egy fehér Dacia-ba ülve megy ilyen helyekre? Vagy a horvát? Szlovák?
jan. 23. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
18%
Egyedüli korrekt válasz a kettes.
jan. 23. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Pintér László ***** válasza:
25%
Az Enyémmel mi a baj? :(
jan. 23. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#3 van, pl hollandiában bringával szokás a miniszterelnököknek is bejárni. A prolipresztízs egyébként keleten a legelterjedtebb.
jan. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Pintér László ***** válasza:

[link]

Amúgy többek között ezért.

Ez békés dolog volt, de ugyanennyire lett volna nehéz dolga egy fanatikus ellenzékinek is, aki meg is késelhette volna, vagy öngyilkos merényletben meg is ölhette volna. Igaz... Orbánnak tényleg nincs mitől tartania. Az egész Ország imádja és senki nem kívánja a halálát, nem?

Ha Neked lenne egy távcsöves vadászpuska a kezedben és a célkeresztben Orbán feje lenne, Te sem szeretnéd meghúzni a ravaszt, inkább "Fúj! Undi!" szavak kíséretében dobnád el a puskát és mennél éljenezni. Orbánnak nincsenek rosszakarói.

jan. 24. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Biztonsági okokból kell őket védeni. Ha valaki vezető politikus, akkor kockázatos lesz az élete. Ezért van az, hogy Amerikában még az exelnököket és a nejüket is életük végéig védik.

Ha meg külföldre megy egy vezető, akkor a fogadó országnak lenne a legkínosabb, ha náluk nyírnák ki az illetőt. Amikor idejött putler 2015-bn, még a csatornafedeleket is lehegesztették az útvonalán, nehogy onnan merényeljék meg. Amúgy nem sajnáltam volna, de nekünk, magyaroknak lett volna bajunk belőle, ha épp nálunk nyiffantják ki.

A magyar politikusoknak is az jár, mint a többinek, akár orbánc, akár valaki más a miniszterelnök. Sőt, én szorgalmaznám, hogy a volt elnökeinknek is járjon életük végéig személyi védelem, mert én pl. a következőt elég riasztónak találtam:

[link]

Ő ráadásul nagyon szimpatikus ember is volt, én biztos átadtam volna neki a helyet. De valami őrült meg is támadhatta volna az akkor már súlyos beteg embert.

jan. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

7-es: Angit meg kizsebelték egy drogériában a kancellársága után:

[link]

Lehet, hogy az oroszok voltak?

jan. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
8-as vagyok. Régen olvastam már a cikket, most újból átnéztem, és kiderült, hogy az exelnököket is védik nálunk is, csak Sólyom lemondott erről, ezért buszozott.
jan. 25. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!