Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most akkor hogyan is van ez?

Most akkor hogyan is van ez?

Figyelt kérdés
A Fidesz szerint a magyarok (vagyis akik válaszoltak a konzultációra) 1,5 millióan vannak. Én nem válaszoltam tehát akkor magyar sem vagyok, így akkor adót sem kell fizetnem ott ahová szerintük nem is tartozom?

jan. 25. 19:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
34%
Hát, nem nagyon értesz semmit.
jan. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
#1 Szerintem sokan nem, hogy 7.8 millió szavazópolgár 98%-a hol 1.5 millió.
jan. 25. 19:38
 3/14 anonim ***** válasza:
35%
Senki nem mondta, hogy 7,8 millió 98%-a 1,5 millió, csak te. A véleménynyilvánítók %-át szokták megadni.
jan. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
#3 Akkor miért úgy nyilatkoznak hogy "a magyarok 98%-a"? Innentől már csak szövegértés.
jan. 25. 19:46
 5/14 anonim ***** válasza:
47%

Civilizált ember eleve nem veszi szó szerint, hogy mit hazudozik össze vissza a hazaáruló Fidesz.

Nagyon mélybutának és kultúrálatlannak kell lenni ahhoz, hogy vki a Fidesz propaganda 1 szavát is komolyan vegye.

jan. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
41%
Egy szóval sem mondták, hogy a magyarok vannak 1,5 millióan. A kérdőívüket töltötték ki ennyien, ergo ez az az adatsor ami alapján reprezentatív képet alkothatnak a lakosok véleményéről.
jan. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
47%
4: Mert senki nem fogja azt mondani, hogy "a konzultációt kitöltők és beküldő magyarok 98%-a", az emberi beszédben rövidítünk. Amúgy a 7,8 millió ugyanúgy nem a magyarok összlétszáma, szóval...
jan. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
20%

"A Fidesz szerint a magyarok (vagyis akik válaszoltak a konzultációra) 1,5 millióan vannak."

Soha nem mondott ilyet a "fidesz", hogy annyian vannak a magyarok akik válaszoltak a konzultációra ezt te találtad ki.

1,5 millióan válaszoltak amikor megkérdeztek MINDEN magyar választópolgárt a véleményéről. A lehetőség ott volt, aki fontosnak érezte a magáét az válaszolt a kérdésre. A többieket nem érdekelte a téma így a véleménye nem is számít. EZÉRT a magyarok véleményének azt lehet tekinteni ami megjelenik a válaszokban.

A választáson is ez van. Hiába van 8,5 millió embernek joga szavazni ha abból csak 5,5 millióan érzik fontosnak hogy el is menjenek. Onnantól nem számít a többiek véleménye és bizony, "a magyarok" eldöntik a választásokat, az ország képviseletét. Pont ahogy a 2019-es EP választáson meg csak 3,5 millióan mentek el szavazni és senkinek nem jut eszébe hogy ez ne "a magyarok" döntése lett volna. Vagy a szlovákoknál csak 22% vett részt azon a választáson, még sem állítják hogy az nem is a szlovákok döntése lett volna.

Még a budapesti ellenzéki vezetés szerint is "a budapestiek" döntöttek amikor alig 136 ezren válaszoltak a kérdőívükre az 1,4 milliónyi budapesti választóból.

"Én nem válaszoltam tehát akkor magyar sem vagyok, így akkor adót sem kell fizetnem ott ahová szerintük nem is tartozom?"

Kérdeztek? Igen, kérdeztek. Volt lehetőséged válaszolni? Igen volt. Te döntöttél úgy hogy nem válaszolsz mert nem tartod fontosnak? Igen, a te szabad döntésed volt.

Senkit nem érdekel hogy válaszoltál-e vagy sem. Ez egy lehetőség volt, nem éltél vele. Az adófizetés nem lehetőség hanem kötelezettség. Ott nem kérdezik mi a véleményed.

Tudod mi nem kötelező még? Ott élned ahol nem tetszik a rendszer. Mehetsz máshová nyugodtan, szabadon. AKKOR nem kell adót fizetned ott ahol most nem szeretnél.

jan. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
24%
Ez a fidesz és a megafonosok játéka mint a facebook-on,a tiktok-on,itt gyk-en, hogy a fideszes politikusok és a megafonosok haverjai,rokonai(anyu,apu, anyós,após,gyerekek,tesók,stb) lájkolják és pozitív kommenteket írnak egymás posztjai alá. Számold csak ki ha a 133 legbátorabb fideszes politikus és a megafonosok csinálnak mondjuk 3-3 kamu fb fiókot és abból lájkolgatnak,stb ehez hozzá adod a fentebb említett rokonságot és haverokat akkor azért bőven kijön pár ezer lájk. Ezt azért csinálják hogy azt a látszatot keltsék hogy hű de sokan vannak még mellettük. De azért a nemzeti konzultáció magáért beszél kb 1.2 millió ember küldte vissza annak a nagy része csak azért hogy üzenjen orbánéknak hogy takarodjanak!
jan. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
47%

#9 Nem, ez a ti hülyegyerek játékotok. Itt hisztiztek, hogy nem ez a magyarok véleménye, de amikor ott volt a lehetőség, hogy megmutassátok mi a magyarok véleménye akkor nem válaszoltatok.

Kb. 10 percbe került kitölteni online onnantól hogy elkezdtem rákeresni a felületre. Most már órák óta hisztiztek miatta de nem volt rá 10 percetek, hogy elmondjátok azt a más véleményeteket és akkor nem 98 meg 99% lett volna a kormányt támogató vélemények aránya.

De nem, ti is tudjátok, hogy az a helyes amit a kormány csinál ezekben a kérdésekben. Pont emiatt nem válaszoltok rá mert akkor kénytelenek lennétek ezt elismerni.

jan. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!