Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar társadalom hány százalé...

Magyar társadalom hány százaléka tudhat Hatvanpusztai Orbán birtokról?

Figyelt kérdés
Itt vidéken a szüleimnek mondtam ők még nem is tudtak róla, de a szomszédjaim se. Ezért kérdezem az emberek hány százaléka tudhat erről az információról ilyen központosított médián keresztül?
jan. 26. 08:04
 1/9 anonim ***** válasza:
11%
Mégis miért érdekes, Orbán apja hol építkezik? Az emberek többségét ez éppúgy nem érdekli, mint hogy hol építkezik Gyurcsány vagy Cseh Katalin egyik rokona.
jan. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%

1, azért, mert többek közöt te fizeted az épitkezését, viszont te nem használhatod a te pénzedből felépitett épületeket.

Azért érdekes, mert értem, hogy miért nem érdekel, hogy kifizetsz egy csomó pénzt, amit utána nem is használhatsz?!

jan. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
8%
2: Dehogy fizetem.
jan. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
3, ha külföldön dolgozol, akkor is fizeted, mégha jelentősen kissebb részben is, de hidd el, hogy a te pénzedből épül.
jan. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
46%

Én nem azon a pár milliárdos birtokon akadnék fel. A gyerekeket indoktrináló állami oktatásra, és a diszfunkcionális állami egészségügyre több ezer milliárdok mennek el.


Az pedig csak hab a tortán, hogy ezeknek a költségvetését az ellenzék csak emelni akarja. Ennyit erről ameddig nincs alternatíva.

jan. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Pintér László ***** válasza:
61%

Csak úgy érdekességképpen egy átlagos magyarnak mennyi pénzébe kerül ez? Teljesen 100%-ban adófizetők pénzéből van?

Egy átlagos Ember élete során mekkora összeget adózik és abból hány % megy el ilyen önkényes költekezésekre?

jan. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
43%
70% tud róla , de csak kevesek ismerik el hogy lopott pénből épül szépül az orbán maffia
jan. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
81%
Alig tudják, de honnan is tudhatnák ? A Kossuth Rádióban ez említésre sem kerül, Karácsony Gergelynek azonban minden szellentését közfelháborítónak minősítik.
jan. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudom hány százaléka, de az emberek többsége magasztalja Orbánt, mint egy nagy nemzeti hőst. Ha tudnának is róla, egész más kép lenne róla a fejükben. De egyébként is mi a hatvanpusztai birtok a család eltitkolt vagyonához képest? A veje a TOP50-ben van, az apja is sokszoros milliárdos, a haveri köréről nem is szólva. Az Orbán családot se kell félteni, mindenfelé be vannak fektetve a milliárdjaik. Szóval nekik kb. annyi ez a birtok, mintha más vesz egy kisebb költségvetésű használt autót.
jan. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!