Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobb lenne, ha a kormány a...

Jobb lenne, ha a kormány a társadalomtudományi/bölcséstudományi képzéseket "gyámság" alá helyezné vagy az MCC irányítása alá?

Figyelt kérdés

Amikor fiatal voltam, az MCC középiskolai programjában vettem részt, azóta követem az intézményt, csak pozitívat tudok róluk elmondani.


Én gazdasági szakon tanulok és volt szociológia választható tárgyak között.Felvettem mert könnyen teljesíthetőnek tűnt és adott kreditet.

Az oktató, aki tartotta az előadásokat, az akadémiai szabadság helyett, az akadémiai szabadosság híve volt.Tiszta, tömény baloldali propagandát "oktatott", arról meg keveset ami a tárgytematikában volt.Egy szaktársam jelentkezett is, mert valamivel nem értett egyet, elkezdtek vitázni,de mondtam neki, hagyja rá, így tett.


Alapítványi egyetem, csodálkoztam is,hogy ilyesmit megcsinál.



A vizsga meg a migrációról szólt.Én az elsőre egyest kaptam.A másodikban 1-2 kérdés volt kicserélve, ott meg bevándorlóbarát mázzal meglocsoltam a szövegemet, ott meg egyből 3-ast adott.Vagyis, inkább ideológiailag kellett megfelelnie.


Ő a szociológia szak szakfelelőse is.

De, ha ilyen ott is,biztos,hogy vannak cifra dolgok.



A Fidesznek meg legjobb lenne az ilyen szakokat, mint szociológia, pszichológia és hasonlókat gyámság alá venni, mert az oktatóik teljesen egysíkú véleményirányítást hajtanak végre, félreértelmezik az akadémiai szabadságot.


jan. 26. 12:31
 1/1 hypno ***** válasza:

Alapítványi Egyetem csak 2020-ban lett, amikor a fidesz kitömte MOL és Richter részvényekkel és bebetonozta oda a saját nomenklatúráját.

(Ez utóbbi miatt buktul az Erasmus és a Horizont Euróra programokat.)


És nem, nem kellene egy bolsevik párt gyámsága alatt álló intézményhez szervezni semmit.

jan. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!