Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kormány miért nem fogalmazza...

A kormány miért nem fogalmazza meg a követeléseit a svéd NATO csatlakozás kapcsán?

Figyelt kérdés

[link]


Törökország feltétele az volt,hogy akkor szavazza meg, ha vehet újra amerikai fegyvereket.Illetve, volt valami a kurdok kapcsán.A feltételek teljesültek, ezért megszavazták.



A svéd Nato csatlakozás megszavazása egy ütőkártya, nyomásgyakorlási eszköz is a kormány kezében.Bolondok lennének nem kihasználni, meg hát, semmi sincs ingyen.

Viszont, nem fogalmaztak meg feltételeket.


Svédország, szerintem kutyába is lemenne, ha azt kérnék.De, nincs semmiféle feltétel, kérés megfogalmazva.


jan. 27. 12:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Mert nincsenek valós követelései, csak szót fogad putyinnak hogy kiszolgálja az orosz érdekeket.
jan. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%

Ha mondjuk megfogalmaznák, hogy cserébe elvárják, hogy a svédek jól szavazzanak amikor a hazánknak járó EU-s pénzekről van szó akkor te elégedett lennél?


Szerintem akiktől elvárnak valamit, azok tudják, hogy mi kell hozzá, hogy támogassuk a svéd NATO csatlakozást.

jan. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%

Nekem egy Hip Hop Boys szám jár napok óta a fejemben ezzel kapcsolatban...


Megbántottál mostmár nem számit... :D


Ha volt is kritika a svédek részéről irányunkban, az maximum jogi kérdésekről szól, vagyis a jogállamiságot érinti és a politikát, viszont amit a mi szégyen kormányunk csinál velük, az akár a svédek biztonságának kockázatával is járhat, ezért nonszensz ez az egész. Ha most neadjIsten, a ruszki őket is megtámadná, akkor a mi lelkünkön száradna, ha a NATO esetleg nem lépne fel a támadás ellen. Ezért rohadt veszélyes és gerinctelen ez az egész.

És senki sincs innentől, aki lemosná azt, hogy Orbán Putyin ügynöke.

jan. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

2#


De, nincs megfogalmazva, nincs kimondva.


Másrészt, az,hogy "jól szavazzanak", nehezen behajtható.1 alkalommal megteszik, utána meg lehet,hogy nem.

jan. 27. 12:48
 5/16 anonim ***** válasza:
81%
Nincs ilyen követelésünk,Orbánnak tetszik az,hogy róla beszélnek Európában. Ennyi.
jan. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
17%
Mert a "magyar" kormánynak nem számítanak a magyar érdekek, vakon teljesítik a nyugati gazdáik parancsait.
jan. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
6, mégis mi érdeke van a nyugatnak abban, hogy Magyarország ne szavazza meg a svéd NATO csatlakozást, amikor mindenki más megszavazta?
jan. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

2#


Mit szeretnél, hogy a 444-nek nyilatkozzák le, hogy kitől és mit szeretnének?


Mint írtam, akitől szeretnének valamit azok valószínűleg tudják. Aztán majd 1 hét - 1 év múlva amikor valami olyan fog történni akkor te is meg fogod tudni, hogy mit vártak el cserébe.



"1 alkalommal megteszik, utána meg lehet,hogy nem." ez így van, ezért jó a kormánynak ha minél tovább húzódik az ügy.


Amúgy meg Erdogan aláírta már amit a parlament megszavazott? (mert én még nem láttam, szóval így még a törökök igenje is a levegőben lóg)

jan. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

"a svédek biztonságának kockázatával is járhat" a szomszédos Dánia, Finnország és Norvégia közül ki fogja lerohanni a svédeket? Oroszország nem szomszédos Svédországgal.


Az nem vicc, hogy az orosz fenyegetésre hivatkozva népszavazás nélkül be akarunk venni két eddig semleges országot egy a Szovjetunió ellen létrejött katonai szövetségbe?

jan. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
73%

9, a kalinyigradi terület végett, tengerileg szomszédos Svédország és Oroszország.

És egyik országban sem volt népszavazás a svéd tagsággal kapcsolatban. A parlament ratifikálta a döntést és pont.

Innentől a svéd biztonság kockázatával játszik a magyar kormány, abban egyet értek, hogy ez nem vicc, hanem nemzeti tragédia.

jan. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!