Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyire támogatják a vendégmu...

Mennyire támogatják a vendégmunkások érkezésének támogatását a nagyon erősen kormánypárti szavazók?

Figyelt kérdés

Gondolok itt akár a távol-keleti munkásokra, akár az ukránokra, vagy egyéb nációkra. Bárkire, akik nagy számban ide jönnek dolgozni nem magyar állampolgárként.

Nekem csak 1 nagyon élesen fideszes ismerősöm van, ő eléggé “idegenellenes” ebben a kérdésben, de egy ember véleményét nem tartom reprezentatívnak.


jan. 27. 21:15
A kérdező szavazást indított:
Fidesz-kdnp szavazó vagyok, támogatom a vendégmunkások érkezését
Fidesz-kdnp szavazó vagyok, nem támogatom a vendégmunkások érkezését
7 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
94%

Nekem volt több olyan ismerősöm akiket a covid alatt rúgták ki ilyen 8,10,15 év után.

Utána meg kuncsorogtak az árúfeltöltő melóért is, mert nem volt mâs, plusz felvételi létszámstop.

És még ekkor is a Fideszt védték, pontosan tudva, hogy a többi eu országban mindenki kapta a fizuja 80%át csak maradjon otthon.

Itthon meg egymást taposta 700ezer állásvesztő a legsza rabb melókért hogy enni tudjon adni a kisgyerekkének, mivel a Fidesz kijelentette-senkin se segítünk, keressetek új munkát!


Szerintem ezek akkor is a Fideszre fognak szavazni ha most a migránsok miatt rúgják ki őket.

jan. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
23%
Gyurcsány alatt jobb volna ? Kb ennyi.
jan. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 MolotovPunk ***** válasza:
Szerintem egy részük azt sem tudja, hogy vannak az országban vendégmunkások. Főleg, akik nagyon vidéken zsákfaluban élnek és egész nap csak propaganda m1-et néznek a Tv-ben.
jan. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#3 hiszed vagy sem, de vidéken rengeteg vendégmunkás van. Az én környékemen 3 pici településen is vannak. Húsüzemben, varrodában dolgoznak. Nézett nagyot az ABC-s Ilonka néni, mikor az első thai melósok bementek vásárolni. Azóta már megszokták őket, nincs velük baj amúgy.
jan. 30. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!