Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Én bal vagy- jobboldali vagyok?

Én bal vagy- jobboldali vagyok?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok. Gyűlölöm a nácizmust és a kommunizmust is.

Gyűlölöm a muszlim vallást, "Save Europe" ideológiát tudom erősíteni. Bevándorlásellenes vagyok abban az esetben, ha muszlim a bevándorló. Szerb, ukrán bevándorlókkal semmi bajom nincs. Gyűlölöm a palesztinokat, Izrael támogatom teljes mértékben.

LMBTQ jogokkal szemben támogató vagyok, támogatom a gyerekvállalásukat, hiszen tudom, hogy egy anya vagy egy apa jobb mint 2 anya vagy 2 apa, de nem minden esetben, és inkább legyen 2 szerető apa, mint 0 szerető szülő.

Nyugati orientációm van, tehát Dunától minden Nyugat-Európa, Magyarország nyugat része. Legnagyobb szövetségesünket Csehországban, Lengyelországban, Olaszországban, USAban és UKban látom. Orosz és- törökellenes vagyok, két barbár ázsiai nép.

Ami az orosz-ukrán háborút illeti,Ukrajnát támogatom, de jelenlegi szankciózás nem jó.

Római hagyományok tisztelője vagyok, és tisztelem a kereszténységet is, habár nem vagyok hívő, így Szombathely (Savaria) és Győr (Arrabona) kulturálisan tolnám előle.

Romakérdésben támogatom az integrációt, de muszáj segíteni és egyben kényszeríteni őket a munkára. Nyomort nem támogatni kell segélyből hanem ki kell őket emelni.

A nők egyenjogúságában nem hiszek, nőknek a konyhába a helyük. Nők nem tölthetnek be vezető szerepet, mert fenimizmus egy borzalmas ideológia. Nők a férfiakat megalázzák, és általában megcsalják a párjukat. Szanalmas, hogy női férfi egyensúlyt akarja romba dönteni.



jan. 28. 16:51
A kérdező szavazást indított:
Jobboldal
Baloldal
Centrizmus / Harmadik út/ egyéb
14 szavazat
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Kedvenc vezetőim: Netanjahu, Donald Trump, holland m.elnök, argentin elnök.
jan. 28. 16:51
 2/20 anonim ***** válasza:
77%
Nehéz besorolni.
jan. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
82%
Inkább jobboldali, de tényleg nehéz besorolni. A melegkérdésben elfoglal álláspontodon kívül semmi baloldali nincs benned (szerintem). Még a nacionalizmushoz való hozzáállásod alapján el lehetne dönteni, ha nacionalistának gondolod magad akkor egyértelműen jobboldali, ha nem akkor tényleg nehéz kérdés.
jan. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
54%

Nincs már klasszikus jobb- és baloldal. Inkább lokalisták és globalisták vannak, ha két nagy tömböt kell megnevezni.

Te konzervatív liberális lehetsz.

jan. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Inkább európai vagyok mint magyar. Bár ha magyarságban gondolkodunk Horthy féle jobboldalt utálom, inkább Orbán 2006-2009 pályafutása vagy Antall József áll hozzám közelebb.
jan. 28. 17:14
 6/20 anonim ***** válasza:
50%
Szélső bal.
jan. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
10%

szerintem harmadik utas ideológiát vallassz,hogy melyiket,azt nemtudom.

mert az "inkább európai vagyok mint magyar" és az lmbtq tamogatása a baloldalhoz sorol. viszont a többi a jobboldalhoz.



és mivel nem veted el az ideológiák mentén való politizálást mert alapból az ideológiád besorolása érdekel,így centrista sem lehetsz.


ezért harmadik utas az ideológiád,mert az általánosságban keveri a bal-és jobboldal elemeit.

jan. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Gál Gábor 2024 ***** válasza:
9%

Szélsőjobboldali vagy, mert társadalmi hierarchiában gondolkodsz egyenlőségre törekvés helyett (ld. bevándorlás korlátozása etnikai, vallási alapon, nemi diszkrimináció... stb.)


A centrizmus/harmadik út mérsékelt jobboldaliságot jelent, ez egy gyakran félreértett ideológia.

jan. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
23%
Liberális kommunista vagy.
jan. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

"szerintem harmadik utas ideológiát vallassz,"

Ezt hogy érted? Hogy kell választani, és az ideológia alapján mit kell tennie az embernek?

jan. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!