Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Novák Katalin vajon saját...

Novák Katalin vajon saját maga találta ki, hogy szabadon engedi a pedofil igazgatónak aktívan falazó, okirathamisító pszichológust, vagy leszóltak neki?

Figyelt kérdés

febr. 4. 14:15
A kérdező szavazást indított:
Viccelsz? Annak a nőnek nincs ennyi mozgástere, nyilván leszóltak neki.
Saját ötlete volt, a saját belső meggyőződése diktálta neki ezt.
25 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Katika csak egy csinovnyik. Szóltak nemi a pártból hogy. írja alá a papirt azt annyi
febr. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
9%

Nem!

Bidentől vett példát:


[link]



Biden fia laptopján találtak pár pedo dolgot és fia úgy hivja Bident, hogy „Pedo Peter”


Meg Kedvezni akart a balliberálisoknak, szavazatokért, de azok nem értik!


[link]


"Az elmúlt két évben 1 554 szexuális bűnöző kért kegyelmet a Nemzeti Feltételes Szabadlábra Helyezési Bizottságtól; Közülük csak 41-et utasítottak el, így 1 513-nak nyoma sincs büntetett előéletű"



De sivalkodjatok még pár hónapig a kutyacsonton!



Más nektek úgyse jut 2010 óta és szerencsére nem fog!

febr. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

2:


Nem állítottam hogy rosszul tette, csak azt kérdeztem, hogy vajon saját ötlete volt, vagy leszóltak neki. Szerinted?

febr. 4. 14:25
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
Ilyen a Fidesz - Magyar Polgári Pedofil Szövetség.
febr. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%

Nem véletlen lmbtqznakmeg pedofiloznak le mindenkit állandóan.


Az űvölt a leghangosabban akinek a háza ég!

febr. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%
Ez az amnesztia "kicsit" furcsa a "gyermekvédelmi" népszavazás után. Katikának ezután nincs helye egy civilizált ország közéletében.
febr. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%

Kiadták neki az utasítást, valami miatt (akár jó nektár vagy sokat tudott) ki kellett valahogy vakarni ezt a palit.

Szerintem nagyobb baj, hogy még ilyenkor sem kiáltott fel benne a lelkiismeret, hogy vele tényleg mindent aláirattathatnak...?

febr. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
93%

Biztosan megbeszélés után dőlnek el ezek az ítéletek.


De főleg ez, hogy az ember már amúgy is otthon volt, 9 hónap múlva szabadult is volna. totál értelmetlen volt belemennie. nagyon rossz döntés volt őt felmenteni. Értem én mit akart, a családjának szüksége volt a férfira, tehát nem az embert akarta segíteni, hanem azokat, akik valamelyes függnek tőle. valószínű az is, hogy a kérvényt is az egyik ilyen rokon írta. De át kellett volna látnia Katának ezt az ügyet. Sőt nem csak neki, hanem azokkal, akikkel közösen hozták meg a döntést.


Itt komoly jogszabályi változásokra van szükség. Aki tud a pedofíliáról, részt vesz benne, védi a pedofilt, elhallgatja, meg főleg az amit ez az ember tett, rávette a sértetteket, hogy hazudjanak az ellenük elkövetett pedofíliáról, arra sokkal súlyosabb büntetést kell kiadni. ez a tanulság az egészből, erre kell igazán koncentrálni.


Aztán, hogy az emberek olyanokat választanak meg a parlamentbe, akik szerint ilyen ember a jó köztársasági elnök, azzal nem igazán lehet mit tenni. Ez valahol az összes fidesz szavazó szégyene

febr. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ami nekem a fideszes szavazókban félelmetes, hogy a falkához tartozás és a hű falkatagok bevédése minden más elvet felülír náluk, minden bűnt és morális defektet elnézhetővé sőt elnézendővé tesz. Ennek az amorális törzsi logikának a meghonosítása egy iszonyatos és lassan gyógyítható kártétele a Fidesznek. Ennél még a maffiák működésében is több a moralitás, ezért már a maffiaállam-kifejezés is durva eufemizmusnak számít.
febr. 6. 17:24
 10/10 anonim ***** válasza:
A Fideszben senkinek sincs önálló véleménye, mozgástere. Azt bégetik és teszik, amit a központban mondanak nekik!
febr. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!