Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A burgonya-automata lehetne...

A burgonya-automata lehetne az új szuperfegyvere a fidesznek a következő választásokon (link)?

Figyelt kérdés
[link]
febr. 4. 21:41
 1/9 anonim ***** válasza:
11%

Azért, az lmbtq parkolóhelyek jobbak:

[link]


Bevethetné az ellenzék, úgyis szeretik az ilyesmit.

febr. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ööö... az ellenzék szereti az LMBTQ-t? Szájer Józska ellenzéki? Deák Dani, Gulyás Gergő, Szíjjas (+Dzsudzsi), Varga Jutka, Kocsis Máté, ők is azok? Nem értem...
febr. 4. 21:54
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem, kivéve, ha ingyért lennne.
febr. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
37%

#2 Te nem vagy tisztában az lmbtq lobbival, kevered a homoszexuális emberekkel.

De az legalább megint látszik, hogy a ballibek a homofóbok akik listázzák mások szexuális életét és nem a fideszesek, akiket ez egyáltalán nem is érdekel.

Amúgy ez olyan, mint a fideszes ügynöközés? Mindenki a fidesz beépített embere akinek nem tetszik a véleménye az ellenzéki oldalon, most meg minden fideszest beteszel a homoszexuális kalapodba akinek eszedbe jut a neve?

febr. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
37%
4: Még csak nem is homoszexuálisok többségükben, csak a kérdező szeretné, hogy azok legyenek.
febr. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
37%
#5 Ezt mondom, homofób. Kitalálja akkor is ha semmi oka nincs rá mert baja van vele. :)
febr. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem inkább megint a Gyurcsányozás lesz a fő fegyver, xy fő ellenzéki miniszterelnökjelölt Gyurcsány embere bábja kicsi én-e stb ez megy majd a médiában megint mint mindig.
febr. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
81%
Mi abban a homofób, ha valaki homoszexuális embereket sorol fel?
febr. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
60%
Öt, még csak nem is melegek többségükben? Tényleg? :) Kocsis Mátéról bíróság mondta ki, hogy lehet melegnek nevezni. De mivel ez sérti őt (bár nem tudom miért), én úgy szoktam hívni, hogy Hetero Máté. Látod, milyen toleráns vagyok, még egy fideszessel is! Szájerről már a kilencvenes években lehetett tudni, a lakása, ahová a kamu robbantást rendelték meg, az is csak arra volt fentartva, hogy oda hordja fel a fiúkat. Eláruljam, hogy a többiről hogyan derült ki? Úgy, hogy ez csak egy tízmilliós ország. Kis ország, kis meleg közösség, nagyobb esély a lebukásra. Mert a vágyaival nem bír egyik sem. Ungár Péterről már a saját bejelentése előtt tudtam, hogy meleg, hiába tartott alibi barátnőt. Több meleg ismerősöm is mondta, hogy látták Koxxxban, Magnumban. Szóval érted már, így buktak le a felsoroltak is. Pedig erre még fideszes szellemi szinttel is rá lehetett volna jönni.
febr. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!