Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Hungaristák is fehér Magyaro...

A Hungaristák is fehér Magyarországot szeretnének?

Figyelt kérdés
2010. okt. 24. 11:03
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Nem,csak azt hogy a cigányok ne lopjanak. És hogy ne bántsa senki a határontúlon ragadt magyarokat
2010. okt. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Rendes országot akarnak, RENDES EMBEREKKEL.
2010. okt. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
36%

csak én meg azt szereteném h a drága határontúli magyar se bántson engem, ugyanis már másodszor követnek el ellenem milliós bűncselekményeket, és szemrebbenés nélkül mindezt.

Ez főleg a "román magyarokra" vonatkozik, úgy látszik, azért az a magyarság vegyül jó adag balkánsággal is ... úgyhogy megbocsássa nekem mindenki h kifejezetten utálom őket, azt hiszem nyugodtan általánosíthatok, egyéb okokból is, és nem csak az én véleményem alapján !!!

2010. okt. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
úgy tudom igen, vannak olyanok akik a bőrszínt is belekeverik az ideológiájukba, de ez nem jellemző!
2010. okt. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 KÁELEF ***** válasza:
24%
A hungaristák és a jobbik, muszlim barát politikát folytatnak, semmi közük a fehér emberek értékrendjéhez de még a keresztény értékrendhez sem.
2010. okt. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2010. okt. 24. 17:48
 7/9 anonim ***** válasza:
Javaslom részükre holmi történelemkönyvek forgatását. Egyébként mindegy.
2010. okt. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Miért nem nézed meg közvetlenül a PHM honlapját? Ott sokmindenre választ kapsz.
2010. nov. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Megnézem!
2010. nov. 4. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!