Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit kell tennem, hogy ez a...

Mit kell tennem, hogy ez a Brüsszelfütyülős Fidesz reklám tűnjön el mindenhonnan?

Figyelt kérdés
Mennyibe kerül letiltatni?
febr. 6. 08:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%

Nem kell tv-t nézni -mondjuk a streaming ősrobbanás idején, amúgy sem tudom, hogy ki néz még tv-t, a 70 éves szüleimet most szoktattam rá a Netflixre-

És reklámblokkolót kell a chrome-ra tenni.

febr. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Én azt se tudom miről beszélsz, mivel nincs TV-m, fizetem a YouTube Prémiumot, így nincs reklám rajta, a böngészőmbe AdBlock van telepítve, és Netflixen nézek filmet, sorozatot.
febr. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Otthon, saját környezetben a fentiekkel egész jól sikerül elkerülni a bűzlő propagandát, de kimey az ember az utcára, és rögvest az arcába tolják valamelyik plakáton ezt a szemetet. Valamelyiken... Az összesen! Azzal is kéne valamit kezdeni.
febr. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
67%
Nem nézek tv-t max ritkán, a többiekhez hasonlóan streamingezem (Disney+)
febr. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
#3 Egy olyan VR szemüveggel kell kimenni az utcára, amiből közvetlenül nem látsz ki, hanem az elején lévő kamerával adja a video feed-et a lencséjében lévő kijelzőbe, és bele kell kötni valamilyen AI-t, ami felismeri az Orbánista propagandaplakátokat és kikockázza őket, vagy valami másra módosítja.
febr. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Ne nézd, ha nem tetszik, ennyi...
febr. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
17%
Nekem kellenek, mert az a kávé, cigiszünet.
febr. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
86%
#5 - Hát nézd, inkább az orbáni környezetszennyezést kéne valami VR dologba csomagolni, és nézegesse az, akinek van hozzá gusztusa. Én szeretném visszakapni Magyarországot végre ehelyett az ócska, legalja fideszisztán helyett.
febr. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Netflix és Disney+, most komolyan? Azok meg libsi neveldék. Már rég lemondtam az összeset, nekem nem kell az lmbtq propagandájuk.
febr. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
74%

9, milyen jó, hogy van helyettük magyar kultúra, ami a licenszelt Barátok Köztből áll, vagy esetleg a tök eredeti Petőfi filmből.


Minden másra meg ott a kilincs.

febr. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!