Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak szerintem mutat rá ez a...

Csak szerintem mutat rá ez a mostani pedofilos dolog arra, hogy a legtöbb ember milyen buta?

Figyelt kérdés

Most itt arra gondolok, hogy az ellenzékiek azonnal szentírásnak veszi az ő híreit és 1000000%-ban biztos benne, hogy tényleg pedofil volt az illető.


De a fideszesek meg ugyan ezt csinálta gondolkodás nélkül Jámborral, és véletlenül se gondolt bele abba, hogy Jámbornak lehet semmi köze hozzá.


Nyílván tisztában vagyok vele, hogy ez nem korlátozódik a mostani pedofilos ügyre, mindig ilyen mindkét oldal. Viszont most egy valamennyire hasonló történet van és gyönyörűen látszik, hogy a fidesz hiába tol tényleges propagandát és tartja egy alternatív univerzumban a választóit, az ellenzék se csinál nagyon mást, csak kisebb szinten és inkább ferdítve a valóságot teszik ezt.



febr. 8. 06:43
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
54%
A legtöbb ember eleve birka, ráadásul elképesztő, hogy mennyire kimosták az agyukat. Ez mindkét oldalra igaz.
febr. 8. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
68%
Ha tudom magamról, hogy buta vagyok, akkor buta vagyok?
febr. 8. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
73%

ellenzékiek azonnal szentírásnak veszi az ő híreit"


Többes szám aztán meg már nem ki az az ő


"De a fideszesek meg ugyan ezt csinálta"


Direkt csinálod

febr. 8. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
90%

Hönapokig volt milliárd elszórva plakát kampányra, hogy védjük meg a gyerekeinket a baloldaltól, mert a baloldal átoperáltatja bla bla bla....


Kozben a hatterben a fidesz meg a nagy keresztény gyerekvédelem jegyében egy olyan embernek adott kegyelmet, akit a birosag JOGERŐSEN itélt el pedofil ugyben!


Es akkor meg nezd meg a fideszes bohocokat, a 2 lmbtq-zás kozott nem tortent semmi, es a baloldal igy meg a baloldal ugy....


Azt hiszem nincs mit ezen szepiteni, takarodjon mindegyik oda ahiva gondolom....

febr. 8. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
94%
Jogerős ítéletet kapott, ez nem véleményes dolog.
febr. 8. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
70%
Csak szerintem mutat rá ez a kérdés arra, hogy a kérdező milyen buta?
febr. 8. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Az ellenzék átműtené a gyerekeket, nemváltó ovisok, soros terv megannyi hülyeség. Erre itt van a volt CSALÁDÜGYI MINISZTER.
febr. 8. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
81%

"az ellenzékiek azonnal szentírásnak veszi az ő híreit és 1000000%-ban biztos benne, hogy tényleg pedofil volt az illető"

Az ellenzékiek nem ezt írták. Itt mindenki tudja, hogy csak segített eltusolni.


"De a fideszesek meg ugyan ezt csinálta gondolkodás nélkül Jámborral, és véletlenül se gondolt bele abba, hogy Jámbornak lehet semmi köze hozzá."

Bocs, a két esetnek semmi köze egymáshoz és ha mégis azt hiszed, hogy jó hasonlat, akkor abba a sok buta emberbe beletartozol.

A fideszesek által védett személy bizonyítottan segített eltusolni egy pedofilos ügyet, amiért el is ítélték. Szóval itt tény, hogy ehhez köze volt. Jámbor esetében semmi ilyenről nincs információ és nem is ítélték el emiatt.

febr. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
84%

Jelentős a különbség.

A jámbor ügy egy becsületsértő rágalmazás, kartartergyilkolási kísérlet, tehát hazúgság.

Míg a fideszes ügyben jogerős ítélet van.

Nem is értem hogyan hasonlíthatja vki össze a kettőt.

febr. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

"Most itt arra gondolok, hogy az ellenzékiek azonnal szentírásnak veszi az ő híreit és 1000000%-ban biztos benne, hogy tényleg pedofil volt az illető."

Minden média kifejezte, hogy egy bűnsegédről van szó, nem a konkrét pedofilról. Amire te gondolsz, az az, hogy sokan nem akarják relativizálni a témát, mert mégis mennyivel jobb a díler, mint a fogyasztó? Semennyivel, és amennyire nevetséges védeni a dílert, hogy "ő csak árulja a drogot, nem fogyaszt belőle", épp ennyire nevetséges az a védelem is, hogy "ő nem erőszakolta meg a gyerekeket, csak hozzájárult ahhoz, leplezve azt"...


"és véletlenül se gondolt bele abba, hogy Jámbornak lehet semmi köze hozzá."

Mi sem Novákot hívjuk pedofilnak, hanem a döntését tartjuk felháborítónak. Almát hasonlítasz össze körtével.

febr. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!