Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Cigány pátyolgató libsik...

Cigány pátyolgató libsik erről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
[link]
febr. 10. 03:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Már nem azért de pont hogy a Fidesz pátyolgatja a cigányokat.
febr. 10. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Inkább mind két oldal
febr. 10. 05:17
 3/14 anonim ***** válasza:
88%
Fidesz egyik legfontosabb szavazóbázisa a cigányság. Jó reggelt more!
febr. 10. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
49%

Hozni kell egy törvényt hogy a bűnelkövetőknek meg lehessen vonni az állampolgárságát és kitoloncolni őket. Ez nyugaton már létezik, az ISIS-hez beállt francia, brit stb állampolgároknál már alkalmazták. A visszaeső bűnözőknek meg kell vonni az állampolgárságát, kötni egy szerződést mondjuk Szudánnal hogy átveszik őket pénzért.

Jelen esetben ez amit a társaság csinált zaklatásnak minősül, tehát egy bűnelkövetés már megvolt, ha bármit csinálnak utána azonnal kitoloncolás.

febr. 10. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%

#5

Az állampolgárság megvonása csak abban az esetben működik ezekben az országokban, ha az állampolgárságot nem születése jogán szerezte meg és ha egyébként rendelkezik másik ország állampolgárságával is. Állampolgárság nélkül nem maradhat.

febr. 10. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
16%
5, hozz, légyszi, bár én magyar vagyok, de vállalnám, hogy romának vallom magam. Csak valaki hozzon már egy olyan törvényt könyörgöm, ami elveszi az állampolgárságom és kapok helyette egy másikat. Még rá is fogok szavazni.
febr. 10. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
63%

"Az állampolgárság megvonása csak abban az esetben működik ezekben az országokban, ha az állampolgárságot nem születése jogán szerezte meg és ha egyébként rendelkezik másik ország állampolgárságával is. Állampolgárság nélkül nem maradhat."


Ezért mondtam azt hogy egy afrikai célország átveszi őket pénzért, gyorsan honosítja és ennyi. Akármilyen afrikai ország belemenne ebbe a plusz pénzért. Meg lehetne csinálni, hozni ilyen törvényt. És én úgy tudom a kizárólag brit állampolgároktól is megvonták, ha mondjuk iraki származású volt akkor Irak honosította őket és oda toloncolták ki.


"5, hozz, légyszi, bár én magyar vagyok, de vállalnám, hogy romának vallom magam."


Hogy jönnek a kommentemhez a romák? Én nem romákról beszéltem hanem visszaeső bűnözőkről bőrszíntől, vallástól függetlenül. Aki visszaeső bűnöző az nem való ide a társadalomba. Mindegy hogy az illető magyar, roma, sváb, zsidó tök mindegy, ha többszörösen bűncselekményt követ el, ki kell toloncolni.

febr. 10. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
71%
9, elolvastad a kérdést, mielőtt válaszoltál?
febr. 10. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
62%

"9, elolvastad a kérdést, mielőtt válaszoltál?"


El és ez szerintem nem cigánykérdés hanem bűnözés kérdése. Én milliószor láttam már fehér magyarokat ilyesmit csinálni pubokba. Ha meg nem akarsz komolyan fellépni a bűnözők ellen (bőrszíntől függetlenül) akkor fogadd el hogy tele van az ország balkáni tahókkal, 1000 forintért megkéselőkkel meg százmilliókat elsikkasztó tolvajokkal. Nem kell sírni akkor.

febr. 10. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
94%

Jelenleg a Fidesz pátyolgatja őket, de nehogy azt higyjétek, hogy a ballib ellenzék nem cigánypárti:



[link]


Én is cigány vagyok" - Bayer ellen tüntetett Gyurcsány



9

Igen van fehér bűnözés is, de valahogy titkositották a siiten lévő etnikai adatokat, szerinted miért?


Mert kb. 80 % roma!


Amúgy nem küldeném afrikába, nehogy már a jó melegbe jól érezze magát!

Menjen Észak Koreába!


Egyetlen párt van, aki hajlandó lenne fellépni velük szemben érdemben a MI HAZÁNK pártja!

febr. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!