Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Novák Katalinnal kapcsolatos...

Novák Katalinnal kapcsolatos botrány milyen hatással lehet a 🍊 támogatottságára reálisan? Az EP választáson és 2026-ban?

Figyelt kérdés

febr. 11. 11:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%
Nem sok, akikkel találkoztam fidesz hívőkkel, azok siránkoznak, hogy két ilyen okos nőt vesztettek.
febr. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
62%
A hívők megmaradnak kül- és belföldön, így - szerintem - semmilyen hatással nem lesz. Azért (is) rúgta ki gyorsan, hogy hamar elüljön a botrány.
febr. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 MDaniel98 ***** válasza:
70%
Az EP választáson 2-3%-os visszaesés elképzelhető, a 2026-os választáson már senki sem fog erre emlékezni.
febr. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
29%
#4 Bár csak igazad lenne, de ...
febr. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
56%

Persze idő kell, pár nap és átfordulhat gyűlöletbe ez az érzés a fidesszel szemben. Olyan lenne futni hagyni a disznót, mint ha látnák egy erőszakot és szándékosan elfordulnánk.

Lehet, hogy "nem láttuk", de a lelkiismeretünk még ott van azért.

febr. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
A kérdésem nem a vágyvezérelt embereknel tettem fel,hanem a reálisan gondolkodóknak.Köszönöm
febr. 11. 11:32
 7/18 anonim ***** válasza:
78%
Reálisan gondolkodva szerintem semmi. 2026-ban semmiképpen
febr. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
40%
Oh, hány hajléktalan mellett is elmennek az utcán. És a hány bűnöző mellett a világon. Közönyös a világ. Én nem gondolom, hogy bármi is megrengeti az orban hívőket. Bocsánat, hogy ünneprontó vagyok. Aztán még ott az a faktor is, hogy a baloldali pártokat ezek az emberek ki nem állhatják, tehát átállni sem fognak az ő oldalunkra, kibékíthetetlen ideológia különbségek végett. Aki mást hisz, álomvilágban él.
febr. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
45%
Hamarább buknak el. Ez Tényszerű.
febr. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Molyember ***** válasza:
58%
Szerintem semmiféle kimutatható hatása nem lesz. Aki fideszes, az az is marad, talán még Orbán után is. Ezeknek az embereknek már kiégette az agyát a propaganda, nem tudnak kritikát megfogalmazni a Fidesszel szemben. Most is, történt, ami történt, erre izomból nekiálltak pedofilozni a baloldalt, pedig ez az egész fideszes belső ügy. És ez még az értelmesebb réteg, mert bár hülyeséget beszél, de legalább megpróbálja. Szerinted egy alföldi faluba eljutott ez az egész? Fogalmuk nincs semmiről. Pár nap múlva ez se lesz téma.
febr. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!