Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vajon a Fideszes köztársasági...

Vajon a Fideszes köztársasági elnökök K. Endrén kívül hány köztörvényes bűnöző havert engedtek el, ugyanis a többinek nem tudjuk a nevét akiket elégedett Novák mert nem nyilvánosak a kegyelmi döntések?

Figyelt kérdés
febr. 12. 09:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
53%

19 embernek tavaly áprilisban a Pápalátogatás idején egészen biztosan és állitólag utána is többeknek, de erről nincsenek biztos információk.

Amit lehet tudni, hogy elengedett idő előtt terroristákat, embercsempészeket, drogosokat és pedofil segitőket.

febr. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Ha elmondom, mitől lesz neked jobb? Úgysem tudsz mit tenni.
febr. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
63%
2, mert lehet, hogy a szomszédja az illető, lehet, hogy a gyerekét tanitja, lehet, hogy tőle veszi meg a legújabb kesma újságát, lehet, hogy ismeri.
febr. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
21%
3 Persze, akit az államfő fű alatt kegyelemmel elenged, az valszeg a pórnép fiát-borját tanítja, és keveredik munkásosztállyal. Ez jó... 😂
febr. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
4, a pedofil mosdató ember, gyakorlatilag bármelyik intézményben dolgozhat, ha akar, ezt én semennyire sem tudom poénra venni, akárhány mosolygós szmájli is lesz a végén.
febr. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
40%
Arról sincsenek információk, hogy 2010 előtt pontosan hány ember kapott kegyelmet és miért. Egyébként kegyelmet csak köztörvényes bünözzők kaphatnak,mivel mindeki bűnöző jogi értelemben, akit bíróság jogerősen elítél. Mivel kevés az információ, ezért nem tudjuk, hogy a Göncz Árpád, Mádl Ferenc, vagy Sólyom László elnöksége alatt is kaptak-e kegyelmet olyanok, akiknek a büntetés elenegdése a közvéleménynek nem biztos, hogy megfelelt volna. (Ahogyan azt se tudjuk pl, hogy hány erőszakos bűnözőnek lett elrövidítve a büntetése pl jó magaviselet miatt vagy hányan vannak közülök feltételesen szabadlábon)
febr. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
80%

"hány köztörvényes bűnöző havert engedtek el,"

Mindenki elítélt bűnöző, aki kegyelmet kap. Ez a kegyelem lényege. Nem ártatlanok kapják. És nemcsak a fidesz alatt. Nem ők találták ki.

febr. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
7. Igen csak más a társadalmi erkölcsi megitélése ha olyat enged el a köztársasági elnök mint Simek Kitti vagy olyat aki haver és csak azért elengedjük...
febr. 12. 10:05
 9/14 anonim ***** válasza:
41%

"a pedofil mosdató ember, gyakorlatilag bármelyik intézményben dolgozhat,"


Ilyen az egybites buta ember. Sehol nem írtam, hogy nem ítélem el, de már mosdató vagyok.


A hozzád hasonló sötét aljanép, égetett boszotkányt korábban, meg húzta lámpavasra a kivezényelt 18-19 éves kiskatonákat, akiket még vátrtak volna haza, de vagy a parncsnok lövi tarkón, vagy a hozzád hasonló vérespofájú senkik akasztják fel.


Pont ezért van minden titkosítva, mert az önbíráskodás és a lincselés is bűncselekmény.

febr. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

9, én viszont nem személyeskedtem veled, sőt, ha úgy érzed, hogy téged, személyesen megbántottalak, akkor elnézésedet kérem, nem állt szándékomban megbántani téged.

Nem vagyok buta és nem vagyok egybites a véleményemet, fenntartom és semennyire sem gondolom viccesnek.

febr. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!