Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vajon megbukik a kormány?

Vajon megbukik a kormány?

Figyelt kérdés
Ez most sokkal komolyabbnak tűnik, mint az eddigiek.

febr. 14. 19:36
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
Persze hogy, bele bukik emberek egy gyereket eröszakoltak a vonat elé akik meg segitetek a pedofilnak kegyelmet kapot.Nem telik el nap hogy, az áldozat ne jutna az eszembe én nem fogok ilyen országban élni ahol ehez aszisztálnak.Mindenki volt gyerek nekünk szerencsénk volt de ez most is megtörténhet újra büntetlenül ebben az országban szégyen.
febr. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
53%

#31 22:05


Sajnos eddig akármilyen mély szarságot csinált a jelenlegi kormányunk, megúszta... és lassan másfél évtizede folyamatosan.

Igaz, ez most morális válság, ilyen jellegű és mélységű gondjuk eddig nem volt.


Eddig csak lassan főzték meg az oktatást - oktatási rendszer átalakítása az általános iskoláktól kezdve a középiskolákon át a felsőoktatásig, mindenhol azzal a céllal, hogy egyre hülyébb legyen a nép - ez is morális probléma, csak lassú főzés miatt nem ismerte fel a magyarok jelentős része (sőt, olykor tapsikoltak, mert a propagandát az nyomatták).


Nagy a médiafölényük az újságok, rádiók, televíziók, hirdetések területén, és az online médiát és próbálják túlkiabálni. Az erejük is valahonnan innen ered, gyakorlatilag a butábbakat próbálják főként célozni és félreinformálni.

Ebben nagyon ügyesek, mert korán felismerték, hogy ez adja meg nekik a hatalmat, így lehet minél inkább elfojtani minden mást.


Szégyen, hogy tönkretették az oktatást, szégyen, hogy hülyének nézik az embereket, szégyen, hogy már kendőzetlenül lopnak és csalnak, szégyen, hogy csak az van, amit ők szeretnek vagy amit ők megengednek, és szégyen, hogy megengedhetik maguknak, hogy szexuális orgiákat szervezzenek maguknak, és kimondhatatlan szégyen az, hogy már pedofilok védelmezőit is segítik.

...és nem egy ember, egy egész flotta a párton belül, nem beszélve a sumákoló nagyfőnökükről.


...de van még több mint két évük az országgyűlési választásokig, figyeljétek meg, addigra ki fogják találni, hogyan erősítsék meg magukat, hogy folyhasson ez az egész tovább.


...és ott van melléjük egy ellenzék, aki most úgy néz ki, nem tud egységesen egy nevet kimondani köztársasági elnők-jelölésre.

Nem azért, mert megválasztanák (a Fidesz választ egyedül, biztosan nem választanák meg), hanem azért hogy üzenjenek a népnek: ITT VAGYUNK!


Pillanatnyilag a DK és a Momentum a két hülye, aki nem bírja felfogni, hogy mutatniuk kell az emberek felé, hogy tenni akarnak, próbálkoznak.


Persze, legyen közvetlen elnökválasztás szerintem is, de jelenleg nem azok a játékszabályok (ki lehet állni ettől még mellette), viszont kihagyni egy lehetőséget csak a hülyék fognak.

...és jelenleg úgy áll, hogy a DK és a Momentum is hülye.


A DK-n nem lepődtem meg, a Momentumban most óriásit csalódtam.

febr. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 DK-s ***** válasza:

#15-nek (kérdezőnek):


Azt sem tudom, hogy van -e egyáltalán engedélyük rá?


Ha van, és szóba kerül a rendőrség aminek a képviselői szerintem igen szép számban lesznek jelen, az "késélen táncolás" lesz nekik. Több ezer rajongó hallgatja őket. Mi van, ha valaki elkezd beszólogatni egy rendőrnek, és "becsomagolják"? Vagy ha megint könnygázt használnak?


Itt most nem meggondolt felnőttek lesznek szerintem, hanem tizen-huszonévesek, akiknek nem erősségük a megfontolás. Nagyon könnyen elszabadulhat a pokol.


Ha viszont eleve engedélyük sincs, akkor ott van több ezer rajongó, a rendőrök pedig megpróbálják "lekapcsolni" a szervezőket.



Lehet hogy semmi sem lesz az egészből, de nagyon durva vége is lehet. Majd meglátjuk.

febr. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

#23 18:01

A Fidesz meglehetősen megfontoltan szokott a tömegoszlatáshoz állni (bár nem mindig sikerült nekik tökéletesen), mert nem szeretne hasonló alapot adni az ellenzéknek, amit korábban ők tudtak meglovagolni.


Nagy valószínűséggel a Fidesz rendezte az őszödi beszéd utáni székházrombolást (még ha ki is esett a kezükből az irányítás), lényegében a békés tüntetők közé vezényeltek egy kifejezetten nem békés csoportot, erre adott az akkori kormányzat egy nem megfelelő vagy nem túl jól irányított reakciót, aminek nagyon sokan megitták a levét és később jó muníciót adott a Fidesznek a kormány leváltásához.

(Az a tömeg, akik autót borogattak, autót gyújtogattak, a TV-székház bejáratát törték be minden volt, csak nem békés - élő TV-közvetítésen láttam ezeket, nem mesék alapján.

Lényegében egy puccskísérlet volt a Fidesz részéről, amihez a HírTV-n elég erősen asszisztáltak is.)


...szóval a Fidesz nagyon el akarja kerülni, hogy csak kicsit is rá tudjon húzni egy hasonló lepedőt a jelenlegi ellenzék mint ami korábban az ő kezükbe került, így nem valószínű, hogy nagyon nekimennének a tüntetőknek.


Igaz, igazán feldühödött tömeggel ők még nem találták szembe magukat, és a legutóbbi esetben egy kicsit sikerült nekik is durvábbnak lenni... ettől függetlenül biztosan megpróbálnák minél finomabban lezárni egy hasonló esetet.

febr. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 DK-s ***** válasza:

#24-nek:


Az lehet hogy próbálnák finoman intézni, csakhogy szerintem a tüntető fiatalok nem. Tizen-huszonévesekről beszélünk, akiket esetleg hajt a csordaszellem!


És most találtam a hírt: beszállt Radics is. Ha nem tudod hogy ez mit jelent, szívesen kifejtem.

febr. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
Fejtsd ki légyszi, hogy mivel járhat Radics beszállása.
febr. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 DK-s ***** válasza:

#26-nak:


Ismered a stílusát?


Ránéztem, jelen pillanatban 937.000 olyan ember van, aki fizet azért, hogy hallhassa.


Nem bocsátkozom találgatásokba, de az biztos hogy ő full ellenzéki. És az ő esetében nem arról lenne szó, hogy valamely ellenzéki párt nevében szól, hanem úgy általánosságban a fideszt rühellőkhöz. Teljesen pártfüggetlenül, mivel a videóiban az ellenzéki pártokat is osztja, válogatás nélkül.

febr. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:
27: Radics beszállása a szememben pont, hogy csökkenti az egész értékét. Igénytelen proli humor, nagyon káros a gyerekekre.
febr. 16. 07:57
 29/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm a fenti kifejtett válaszod az engedély kapcsán! Nem tudom, ma már azért leszedáltabb világ van, mint 15-20 évvel korábban. Pottyondyéknak csak lesz annyi eszük, hogy nem hergelik párizsias oszlatásig a gyerekeket. Bár akkor lenne mit mutogatnia a CNN-nek...
febr. 16. 07:59
 30/34 anonim ***** válasza:

Radics vicces, aki érti, értékeli az alpári humort...

Személy szerint én kedvelem. Gyerekeknek viszont egyáltalán nem való.

febr. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!