Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak nekem van olyan érzésem,...

Csak nekem van olyan érzésem, hogy K.Endre üzeneteit nem K.Endre írja?

Figyelt kérdés

Először én is elhittem, de már egyre kevésbé hiszem. A stílus alapján a fideszes sajtósok írhatták mindkettőt. Már az elején az is furcsa volt, hogy először ő írta, utána nem ő írta, utána mégis, egy csak erre a célra létrehozott FB oldalon. Most megjelent egy rövid poszt a szokásos panelekkel.

Akkor fogom elhinni, ha maga K.Endre kiáll a sajtó elé személyesen egy videón és elmondja, amit gondol. Tudom, kit érdekel, hogy én mit hiszek. Szerintem mások sem hiszik, hogy az ő írásai vannak kint azon a FB oldalon.



febr. 15. 18:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem
febr. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Neeem, ő egy értelmiségi ember (na már nem az erkölcsi gondolkodása, az nincs neki, kiváló fideszes). Tud így fogalmazni. Nem gondolnám, hogy más írná.


Sőt, hát a fidesz szemszögéből az lett volna a legjobb, ha soha nem szólalt volna meg, elült volna az ügy. Minden megszólalása egy reklám, ami tovább tovább tartja köztudatban a témát. Ha a fidesz tehetné, elhallgattatta volna.

febr. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Félreértetted. Nem azt vonom kétségbe, hogy értelmes ember írta. A körülmények, a közzététel helye és a stílus gyanús. Olyan, mintha a legutóbbi üzenetet Bayer Zsolt írta volna.
febr. 16. 07:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!