Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzék és szavazóik...

Az ellenzék és szavazóik tényleg úgy gondolják, hogy a fideszesek sértegetése elhozza nekik a Kánaánt, szimpátiát és a győzelmet bármikor is?

Figyelt kérdés

Szerintem már nagyon rég pont ez okozza, ez a magatartás, a fidesz 2/3-ot.Ezzel csak összezárást váltanak ki a fidesz táborból. Már régóta ezért nyernek, úgy gondolom. Ezt tényleg nehéz az ellenzéknek megérteni?

Aztán 4 évente jön a sopánkodás, hogy mennyi balhé volt és mégis megint 2/3. Önkritika esetleg?



febr. 19. 10:52
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
97%
Én nem szoktam sértegetni, senkit, nekem se nem stilusom, se nem szokásom és bár kivagyok attól, ami az országban történik, az azért megnyugtat, hogy bárkire is szavaz az ember, ugyanannyit fizet a benzinért, a csirkefarhátért, ugyanúgy nem lesz orvosa, ha elmegy egy közintézménybe és ugyanúgy nem lesz tanára a gyerekének, mint bárki másnak.
febr. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
73%
És a kormánypárt meg a kormánypárti média sértegetése a baloldalra és a szavazóikra nézve teljesen rendben van, ugye?
febr. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
76%
Jó lenne becset gyűjteni a miniszterelnök úrnak, mert sajnos nagyon becstelen.
febr. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:

2. Van egy kis különbség. Beleolvastam mindenféle lapba. A fideszesek általában annyit írnak, hogy libsi. Egy két kivétel volt, mikor nagyon durva írásokat láttam ott.. Viszont az ellenzéki térfélen minden portálon mindenkinek és mindenre az a válasz,aki nem ért velük egyet, hogy "birka, pedofidesz".

Szerintem ez nagyon hányingert keltő és én sokkal mocskossbbnak látom ettől az ellenzéket és emiatt a magatartás miatt valóban őket nagyobb birkának gondolhatja egy kívülről szemlélődő. Aki másban meglátja a szálkát, de magában a deszkát sem.

febr. 19. 10:59
 5/35 anonim ***** válasza:
37%
Számomra leginkább a Fidesz EU és ellenzék elleni uszítása a hányingerkeltő. Megjegyzem, soha nem birkáztam és pedofideszeztem le senkit sem az eltérő politikai nézetei miatt, viszont a közösségi média felületein nem egy fidesz szavazótól megkaptam már, hogy agymosott vagyok és birka, csak azért mert adott politikai témával kapcsolatban eltért a véleményem a Fideszétől.
febr. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:

Én is csak beírtam kutyapártos szavazóként a 444-re. Egyből jött ez a duma és kb minden második mondat ez volt ott és a telexen is. Hát nem tudom, de nekem nagyon szimpi. Ha én fidesz szavazó lennék, nem az jutna eszembe, hogy ezekre szavazzak, hanem, hogy azértis ott leszek és leszavazok a fideszre.

De nekem ígyse jut eszembe. Nekem is nagyon jó helyre megy a vicc pártos X. Ezek a jellegű kommentek már többször megerősítettek ebben

febr. 19. 11:06
 7/35 anonim ***** válasza:
75%
A fideszt és szavazóit nézem, ez a hozzáállás nagyon bejön, eredményes. Na jó, egyenlőre csak náluk.
febr. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
*nem szimpi
febr. 19. 11:09
 9/35 anonim ***** válasza:
69%

Él az utcánkban egy idős néni, se kutyája, se macskája, van egy családja, de a gyerek kiment külföldre és évek óta nem hallottunk felőle. A néniről azt kell tudni, hogy nagy Orbán hivő, még ma is, gyerekkoromból emlékszem, mikor még viháncoltabb korban volt, hogy minden választásnál járt kopogtatni a szomszédokhoz a fidesznek, meg kampányolni. Ott tart ma ez a néni, hogy -bár nem tudni biztosan, de az utcabeliek szerint emiatt- úgy összeveszett a saját fiával, hogy az a környékére se néz. Annyi a nyugdija, hogy szó szerint a csekkeit tudja csak befizetni -hozzáteszem, hogy ő tényleg majd megfagy, mert szinte alig fűt-, bevásárlásra, már nem futja neki, faterom, meg az utcabeliek szoktak segiteni neki, hogy egyáltalán legyen, mit ennie, de én nagy ritkán, mikor találkozok vele, csak annyit hallok, hogy ugye, a Viktorra szavazol?

Egy idős emberről van szó, én leszek az utolsó, aki sértegeti őt, de ne csodálkozzon senki, hogy itt tart az ország.

febr. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
47%

Aki a fideszre szavaz jó ember nem lehet.

De nincs bajom velük. Tönkreteszik az országomat, elüldözik a gyerekeinket, meggyűlöltetnek minket a szövetségeseinkkel, ellopják a támogatásokat, stb.

De persze nincs bajom velük.

Rossz emberek, ostobák, cinikus hazaárulók, de ennyi.

Nincs bajom velük.

Szabadon engedik az embercsempészeket, a pedofil-pártolókat, de ennyi.

Nincs bajom velük.

febr. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!