Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A liberálisokból miért hiányzi...

A liberálisokból miért hiányzik a nemzeti öntudat?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy utálják a kormányt, de pont a liberálisok szokták hangoztatni, hogy az ország nem egyenlő Orbánnal.

Ennek ellenére semmi nemzeti öntudatuk nincs, sőt még tán utálnak is mindent, ami kicsit is nemzeti.


febr. 25. 12:23
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
90%

A terminátorban több magyar nemzeti öntudat van, mint az egész Fidesz-KDNP-MH-ban együttvéve!


A hivalkodástól nem lesz nemzeti valaki.

febr. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
82%

#5

Oké, ilyeneket kb. a magyar társadalom 1%-a támogat, tehát ha ők a liberálisok, akkor olyan kevesen vannak, hogy kár is velük foglalkozni!

febr. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:
6%

22#


Hát, én a többségüket ilyennek látom.


Az első sorban vannak, amikor a migránsokat kell támogatni meg lmbt hülyeségeket.

febr. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:
88%
20, megkérdeztek, én válaszoltam. Ha nem tetszik, lapozz, de miért kell hozzá személyeskedni? Én nem szeretem azt, amivé az ország lett és a cimszavakat sem, amiért hagyták ezt az emberek, nekem ezek semmit sem jelentenek. Ettől nem tudok jobb jövőt biztositani magamnak, vagy a családomnak. Akárki, akármit gondol rólam, nem érdekel, de a személyeskedést kikérem magamnak!
febr. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
92%

"Hát, én a többségüket ilyennek látom."


De azt is csak a mandiner és az origo lapjain.

febr. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
93%

"Hogy lehetne a liberális nemzeti érzelmű, ha azt támogatja,hogy a magyarok legyenek kisebbségben a saját országukban?"


Úgy, hogy ez az állításod egy teljesen nonszensz kamu. A hatéves lányom okosabb hazugságokat kreál.

febr. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
18%

25.


Meg a külföldi honlapokon.

Ott mèg nagyobb elmebetegsègek vannak ès ezek ide is behoznàk, ha hagynàk nekik.

febr. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
91%
27, a kreml.ru is külföldi honlap végül is.
febr. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
Mert már ismerik a magyarokat.
márc. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
100%

Nem föltétlenül hiányzik. Széchenyi, Kossuth, Mikszáth Kálmán, Deák Ferenc szerintem eléggé nemzeti érzelmű liberálisok voltak például...


Az a baj, hogy ez a nemzeti liberalizmus politikai képviselet nélkül maradt, a Fidesz konzervatív, majd illibernyákos fordulata óta (egy jóideig ők voltak a liberális jobboldal).


De nagyonis volna igény szerintem egy sokkal erősebben nemzeti érzelmű liberalizmusra Magyarországon (sok országban van ilyen párt, pl. Romániában is: a Nemzeti Liberális Párt).


Kicsit groteszk is a magyar politika szerintem attól, hogy a jobboldaliság egy az egyben összetapadt a konzervativizmus fogalmával az emberek agyában.


Mintha csak úgy lehetnél nemzeti érzelmű, igazi magyar, hogy közben maradi és földhözragadt vagy, ellenezve minden társadalmi progressziót.


Ez HÜLYESÉG. Lehet egyszerre haladáspártinak lenni és nemzeti érzelműnek is! Lehet az egyetemes emberi jogokban hinni úgy, hogy épp ezek talapzatán állva hiszel a saját nemzetedben és harcolsz a jogainak érvényesüléséért!


A kettő egyáltalán nem zárja ki egymást!

márc. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!