Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Donáth Anna most DK-ellenes...

Donáth Anna most DK-ellenes meg nem is?

Figyelt kérdés

Nem ment el az ellenzéki minitüntetésre, de elküldte maga helyett Fegyőrt. Ez ilyen ott is vagyok meg nem is vagyok.

Van elképzelése arról, hogy most akkor a DK-val együtt van-e vagy nincs?



febr. 27. 13:47
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Lehet végre megjött az esze, és tényleg DK-ellenes lett.
febr. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
93%
Németországban volt.
febr. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
0%
Fideszes lett.
febr. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 D-Mano ***** válasza:
34%

Donáth Anna össze-vissza beszél.

A legroszabb női politikusok a Momentumban vannak.

FeGyőr András is retardált, de ő is egy géniusz ahhoz képest, amit most Donáth Anna művel.

Kunhalmi Ágnes, Szél Bernadett, Dobrev Klára mind vállalhatatlan, de legalább nem retardáltak, mint a Momentumos női politikusok, mint pl. Donáth Anna.

Gyűlölöm a Kutyapártos Suzy-t is, de legalább esze neki is van.

Dúró Dóráról meg ne is beszéljünk, szerintem ő még kormányfőnek is kiváló lenne.

febr. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
45%

Kérdező!

Ne ess a fideszes hibába, amely mindet fekete-fehéren lát.

Nem úgy van, hogy valaki akkor XY-ellenes vagy XY-hívő.

Szerintem te is vagy úgy a családtagjaiddal, hogy van akit szeretsz, de nem minden lépésével értesz egyet, volt, hogy konfliktusotok volt.

Nyilván két párt azért két párt, mert ebben-abban nem értenek egyet (a fidesz és kdnp az nem két párt).

Ebben-abban meg igen.

Donáth nem volt itthon, ezért nem ment el, de ezt előre meg is mondta.

febr. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
37%

Donátnak az 5% kell az eu választásra, mert 5 millás fizu, teljes ellátás a menü.

Gyereke van stb, neki ez a fontos, a biztos pénz nem a Fidesz buktatása.

febr. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

5: ez szépen hangzik, csak ha én hazugnak tartom a szomszédot, akkor nem megyek át hozzá vendégségbe és nem művelek vele közösen földet.


Donáth hazugnaknak nevezte a DK-t, de azért továbbra is odaáll, pontosabban odateszi maga helyett a párttársát. Itt valami nagyon nincs eldöntve nekem úgy tünik.

febr. 28. 01:54
 8/25 anonim ***** válasza:

7: szerintem hazugnak nem nevezte, de ebben tévedhetek

lehet vendégségbe nem mész, de homokzsákot pakolsz vele együtt, amikor jön az ár.

febr. 28. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
8: igen, csak ha ő az ár okozója, akkor inkább őt takarítom el, és majd utána foglalkozom az árral.
febr. 28. 12:00
 10/25 anonim ***** válasza:

Kérdező: kötözködni akarsz.

Annyi történt, hogy a DK minden pártot elhívott és mivel Donáth külföldön volt, elment helyette más.

febr. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!