Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok a legújabb...

Mit gondoltok a legújabb Magyar Péter Telex-interjúról?

Figyelt kérdés

Van akit meglepetésként ért, vagy ezeket az infókat ti is tudtátok? Érezhető, hogy bármennyire is próbál segíteni az elkeseredett magyarok millióinak, fél. És nem mer konkrétumokat megosztani. Legalábbis nekem ez volt a véleményem.


Itt van az interjú, 700.000 megtekintésnél jár: [link]



febr. 28. 01:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
58%
Ellenzékiként tudtam. A sok buta fideszes nem tudja.
febr. 28. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Annyira jol beszelt, es tenyleg kimondta azt amit mindenki tudott: Orbant nem lehet hibaztatni, nincs semmi erkolcsi tartas, mindenki lecserelheto, kiveve Orban, cel a rendszer a status quilo fenntartasa azzal, hogy ennel nem lehet jo. Szinte minden mondataval egyutt tudtam erteni.
febr. 28. 01:48
 3/15 anonim ***** válasza:
80%

Nagyon fontos, hogy megszólal, akkor is, ha nem mondhat el minden részletet.


Azt reálisan látja szerintem, hogy valóban: az ő megszólalása nem fogja a rezsimet megrengetni - de fontos kordokumentum és tanúságtétel!


Azt hiszem, évtizedek múltán ezeket a megszólalásokat fogják a történészek kutatni és kiemelni, mint akik legalább nem kussoltak és rávilágítottak a kiépülő diktatúra működési mechanizmusaira.


Hatása nem lesz. De akkor is fontos!

febr. 28. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
81%

Semmi olyant nem mondott, amit azelőtt is ne tudtunk volna.

Azért az a jó benne, hogy ezt talán sok fideszes is meghallgatta.

febr. 28. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
6%
Egy sértődött ember, .... nem érdemes komolyan venni!
febr. 28. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
86%
5, miért? Én azt elismerem, hogy sértődött, de miért nem érdemes komolyan venni? Hány sértődött ember változtatta meg a világot korábban!? Napóleon és Orbán is volt sértődött egyszer. Mi a külöbség Napóleon és Magyar Péter közt?
febr. 28. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
91%

Érthetően beszél, kimond dolgokat. A változás talán akkor indulhat el, ha a Viktorta-hívők is egyre többen, egyre jobban érezni-tapasztalni fogják, hogy rengeteget kell várni egy orvosi vizsgálatra, piszokdrága minden, stb.

Vagy "ezek" a Holdon élnek?

febr. 28. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
87%
A hívők azért hívők mert egy buta massza, akik isszák a fidesz minden szavát.
febr. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
95%

Számomra nem mondott meglepő dolgokat, viszont szerintem fontos, hogy időről időre megszólal.

Ezt a mocsok rendszert leginkább úgy lehet leváltani - vagy legalább is megroppantani - ha Magyar Péterhez hasonló (volt) fideszesek vallanak színt. Ezzel a propagandagépezet sem igazán tud mit kezdeni, mert ha csak az ellenzék sipákol, azt könnyen megmagyarázzák a híveiknek.

febr. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Kötelezi a neve: Magyar.


Van egy másik ember: Magyar Bálint.


Könyvet írt az Orbán rendszerről.

febr. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!