Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki még mindig képes a DK-ra...

Aki még mindig képes a DK-ra szavazni, miért teszi?

Figyelt kérdés

Most nem a közhely lózung emberekre gondolok, akik szerint "még ők is jobbak Orbánnál", hanem arra, aki szereti Gyurcsányt, lájkolja és felveszi akár a DK-s kapucnit az 1500 fős tüntetésükön, majd nyomja az Orbántakarodj-t. Én a föld alá elsüllyednék, ha egy kép kikerülne rólam DK-s öltözékben (nyilván nem fenyeget ez a veszély, de na).

Aki még mindig követi ezt a végtelenül kártékony politikai hullát, Orbán Viktor Frankenstein-jét, milyen megfontolásból teszi? Milyen programot ígér, ami übereli bármelyik más párt üres ígéreteit, vagy elég az imádatához az Orbán-gyűlölet?



febr. 29. 15:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Aki még mindig képes a fideszre szavazni, 14 ilyen év után, miért teszi?
febr. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Ugyanazért, amiért a fideszes képes a fideszre szavazni. Mert hülye, mint a s*gg.
febr. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Az ellenségem ellensége, a barátom
febr. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
59%

Mert ugyanannyira egyszerű, mint az átlag fideszes.


Egy nagyobb összeget rátennék arra, hogy ha Gyurcsány meg a csaja eltűnnének véglegesen a magyar politikából, akkor jóval rövidebb időn belül el lehetne takarítani a férgeket.

febr. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%
Mert kíváncsi vagyok, hogy Gyurcsány tényleg át akarja-e operáltatni az óvodás kislányomat fiúvá és hogy tényleg elküldene-e harcolni minket magyar férfikat Ukrajnába.
febr. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%
Mert nem mindenki gazdag, nagycsaládos, és nekik jobb lenne egy másfajta adórendszer, amihez a DK áll legközelebb.
febr. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
67%

Érdekes értékrenddel rendelkezel kérdező.

Én akkor süllyednék a föld alá szégyenemben,ha egy fideszes békemeneten készülne rólam kép


(győőőzikével,nagy feróval,toth gabikával,vagy éppen a pataki művész úrral)


Vagy pedig,ha tusványoson készülne rólam kép,ahogy bayer urat hallgatom éppen nagy áhítattal


Én a föld alá elsüllyednék, ha egy kép kikerülne rólam narancssárga fideszes öltözékben a fentebb nevezett helyeken


(nyilván nem fenyeget ez a veszély, de na).

febr. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
7; és miért "érdekes értékrend" ugyanezt a DK-val kapcsolatban érezni? Nagyjából mindkét oldal ugyanolyan hulladék.
febr. 29. 15:54
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Biztos nem emlékszel rá,vagy ha igen maximum egy jót röhögtél rajta.


2022. április 03., vasárnap, 07:26

Orbán Viktor hivatalos Facebook oldalán jelent meg


"A kommunisták mind szavaznak!

Legyünk ott mi is!"


Magyarország választott miniszterelnöke,akinek a nemzet egységét kellene megtestesítenie.

Röhögve le kommunistázta azokat a választás napján, köztük engem is,akik nem rá szavaztak.

febr. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A dk-s a narancsfóbiás fideszes.
febr. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!