Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Folytatódik a kivándorlás az...

Folytatódik a kivándorlás az országból?

Figyelt kérdés
A fizetések nem emelkednek, nevetségesen alacsonyak és a közhangulat is nagyon rossz itthon. Vajon ez további kivándorlást fog eredményezni?

márc. 6. 22:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
92%

Mint az 1984-ben: Ha a minisztérium azt mondja, hogy a csokoládé-fejadagot 15 grammról 20 grammra növelték, akkor az úgy van. Akkor is, ha valójában 30-ról csökkentették 20-ra.


Ne azt hidd el, amit a saját bőrödön tapasztalsz, hanem amit megmondanak, hogy mit kell gondolnod!

márc. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%

#10

Én nem csak az utóbbi egy évről beszéltem, hanem a komplett Fidesz kormányzásról.

Csináld meg ezt a matekot az elmúlt 13 évre, ne csak az utolsó, 2023-asra.

A reálbér a bérek vásárlóerejét mutatja. Bárhol utánaolvashatsz, hogy 2010 óta erősen nőtt.


#11

"Ne azt hidd el, amit a saját bőrödön tapasztalsz"

Tudod, a saját bőrödön tapasztalásnak is megvan a hátulütője. Ne csak abból indulj ki, ami veled történik, mert rajtad van még jópár millió. Lásd #6-os kommentelőt, aki 12 év alatt csak 70 ezer forintos bérnövekedést produkált, holott az átlag ennek kb. a háromszorosát.

márc. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom, de mi megyünk ausztriába 1 hónap múlva.
márc. 7. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
93%

23:38

Jössz itt a hazugságaiddal, az átlag amit ti számoltok, úgy jön ki, hogy benne van az, amit ti elloptok, mészáros és egyéb strómanjai orbánnak. Nem az emberek kapják azt a pénzt, hanem ti!

márc. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%

#14

Ekkora baromságot sem hallottam még. Mészáros és a strómanok több százmilliós jövedelme nem bérből tevődik össze, épp ezért semmi köze az átlagbérhez.

márc. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

08:36

Tudom, a fidesznél az 1/2 is 2/3, jók vagytok matekból.

márc. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

#16

Az nem a Fidesznél van így, nézegesd a választási eredményeket 2010 előttről.

Még azt sem tudod, hogy nem a Fidesz óta nem arányos a választasi rendszerünk?


És mi a helyzet Mészáros milliárdjaival, mennyivel nyomja meg az átlagbért, matekzseni? :D

márc. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!