Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem borzasztó kellemetlen,...

Nem borzasztó kellemetlen, hogy a magyarok állandóan csak a magyarok nagyszerűségét akarják hallani a külfödiek szájából?

Figyelt kérdés
[link]

márc. 7. 18:37
A kérdező szavazást indított:
De igen, ciki. Ez a “tiszteletet a magyaroknak” gyermeteg Fidesz-szlogen ártalmas lecsapódása
Nem, szerintem ez nem ciki
Hát, nem is tudom..
23 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
10%
Ez nem igaz, legfeljebb a magyarellenes telex állítja be így.
márc. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség, én nem akarom ÁLLANDÓAN ezt hallani.
márc. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
Nem akarom állandóan ezt hallani, ha néha mond valaki egy két jó szót az nem baj.
márc. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Ok, akkor miért nem lehet azt megvárni amíg magától mond pár jó szót?


Miért lettünk olyanok mint az 5 éves kislány, aki kézpercenként faggatja a szüleit, hogy “ugye milyen szép vagyok”?

márc. 7. 18:44
 5/10 anonim ***** válasza:
17%
Én megvárom.
márc. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%
Én régebben mindig büszke voltam a magyarságomra és szívesen beszéltem a magyarokról, ha külföldiekkel találkoztam. Amióta a kormány miatt egy beképzelt és öntelt nép képét festette le mások előtt, azóta ezt már nem tudom megtenni. Szerintem ez nagyon szomorú, mert ha ez nincs, akkor nincs összetartás, ha nincs összetartás, akkor nincs semmi.
márc. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

6:


Hat igen.


És a Kloppon is látszik, hogy gyakorlatilag megmosolyogja a magyar riportert, mert előre tudja, hogy megint Szoboszlai kapcsán akar csak alákérdezni.


És mindenki érti a poént, ez a szomorú.


Egy egocentrikus, minden más iránt közömbös és ignoráns, nevetséges népség imázsát festette le rólunk Orbán és soviniszta bandája.

márc. 7. 18:50
 8/10 anonim ***** válasza:
46%

Ezt úgy hívják, hogy kisebbségi komplexus.


Aki jó, az nem mondogatja magáról, hogy jó. Leginkább azért nem, mert más is tudja, hogy jó, és a renoméját nem akarja nagyképűséggel lerontani.


Az döngeti mindig féltéglával a mellét, főleg mások sikereivel - amihez neki semmi köze nincs -, aki nem jó, és ezt titkon tudja is magáról.


Klopp pedig ezúttal is szenzációsan reagált. Nagy balos, jókat szokott röhögni a komplexusos jobber médián.

márc. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Hogy mire kellene, lehetne büszkék lennünk, azt mindenki döntse el maga.

De szerintem minden ország tett le valamit is azt asztalra, ezért nem kellene egyiket sem kiemelni nagyon, hogy: "Hú, ez a legjobb ország".

márc. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyrészt szerintem érthető, hogy a magyar újságírót a magyar játékos érdekli, és ezt valószínűleg Klopp is sejtette. Másrészt a telex és te is egy emberből általánosítotok az egész magyarságra. Ezt úgy hívják, hogy rasszizmus.
márc. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!