Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Bagó Bernadett hogy lett...

Bagó Bernadett hogy lett ellenzéki tüntetésen résztvevőből fideszes influencer?

Figyelt kérdés
[link]

márc. 8. 16:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
70%
Elkapta.
márc. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
77%
Kell neki a pénz.
márc. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
76%
Úgy látszik, öregszek, 35 felé közeledve. Fogalmam nincs ezekről a "politikai" celebekről, percemberekről. Influencer, már a kifejezés is tenyérbemászó. Benne van a szóban, hogy aki ezeknek a celebeknek a szavát szájtátva issza, az befolyásoltság alatt áll (tkp nincs saját véleménye, önjelölt megmondóemberek szavaira hagyatkozik).
márc. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
42%
Infuenzer az mit csinál politikus?
márc. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
#4 mi?
márc. 9. 15:11
 6/21 anonim válasza:
Nem lett belőle, csak szeretne az lenni. Egyébként meg nem fogják engedni, maximum majd a neten, meg esetleg a Megafonban hagyják bohóckodni, de érdemben nem lesz köze a jobboldalhoz.Márcsak a tapasztalt öregek sem fogják hagyni. A Fideszben azért nagyon alaposan megmérik, utánanéznek a múltjának, profilírozza a Rogán minisztérium, aztán szépen távol marad a Fidesztől. Aki azt kiabálja egy hídon, hogy mégis mi a fszért nem megyünk át rajta a tüntetőkkel, az sosem lesz Fideszes, még véletlen sem. Tóth Bettinával is megégették magukat, aztán a másik kettővel is…
márc. 10. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
én ismertem suliból (évfolyamtársam volt) akkor még normálisnak tűnt, nem gondoltam hogy ilyen ribi lesz belőle aki pénzért eladja magát
márc. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
vállalhatatlan
márc. 12. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Mostanság Kaposváron lett propagandista amúgy
márc. 13. 23:20
 10/21 anonim válasza:
100%
#9 Nem csak ott, mindenhol megjelent, ahol a jobboldal parolázik. Megjelent a Fidelitas környékén, megjelent a Polgári mulatóban, és megjelent a Megafon környékén is. A Fideszhez édesgeti magát, de nem tudja, hogy leszarják magasról, sőt beáldozzák, amikor épp arra kerül a sor. Épp tegnap láttuk többen is, hogy a Határtalanul a Magyar Fiatalokért egyesület környékén is megjelent, ami kvázi egy Transz-Fidelitas határon túliaknak. Én nem értem, hogy hogy engedik ezt neki, mindegy is, a Fidesz környékére biztos nem fog menni, mert már ismerik.
márc. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!