Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A DK most ismerte be, hogy...

A DK most ismerte be, hogy ellopna 500 milliárd forintot?

Figyelt kérdés

"Az Árnyékkormány bejelentette a gyermekvédelmi csomagját! Propaganda helyett gyermekvédelmet! Rogán Antaltól elveszünk 601 milliárdot és eg, 100 milliárdos gyermekvédelmi alapot hozunk létre!"


Ha 601 milliárdot vesznek el Rogántól, és 100 milliárdos alapot hoznak létre, mi lesz a maradék 501 elvett milliárddal?


[link]



márc. 9. 09:42
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Ennyi? Ezt kozpontilag kaptad vagy a sajat 3 agysejteddel gondoltad ki? Nem tudjuk, melyik a rosszabb.
márc. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Lenne annak helye ne aggódj, amilyen mínuszos a költségvetés.
márc. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 hypno ***** válasza:
74%

Azért gondold végig.


Rogánnak propagandára jut 600 milliárd, miközben a költségvetés hiánya (az önkormányzatok nélkül) már most közelít a 2000 milliárdhoz. Két hónap telt el az évből, de már az egész évre tervezett hiány 80 %-át összehozták.


Szóval logikus, hogy a propagandakiadásokat le kellene faragni és Rogán kezéből ki kell csavarni a kamrakulcsot.

márc. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
16%

Nem tudom, nem is értem. Milyen 601 milliárdot vesznek el Rogántól, miért pont annyit? Azt sem értem, nem csak azt, hogy a maradék 500 milliárddal mi lesz.

Figyelj, ezeknek kár vergődniük. Én bárki mástól fogadom a kritikát az MSZP-n és a DK-n kívül például ebben az ügyben. Engem az sem érdekel, hogy a többi baloldali ellenzéki párt is összegyurcsányozta magát, attól még tőlük elfogadom a kritikát, de ennek a sz-r alaknak és a pártjának, és a régi pártjának nagyjából mindenben kuss a neve. Hol volt a gyermekvédelem, amikor Ők voltak hatalmon? Sehol! Mit pofáznak? Maradjanak árnyékban! Segélyt, CSP-t osztogatni a putriba, hogy szülessen meg a 3-4. gyerek is a nagy büdös semmibe, a csóróságba, ahol anya-apa nem dolgozik, iszik, gépezik, az volt aztán a gyermekvédelem. Szép világ volt. Most is ezt akarták, nem? Ezzel kampányoltak, álláskeresési járadék időszakát kitolni, CSP-t emelni. Gyermekvédelem.... fasza!

márc. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
20%
Hazudtunk reggel este és napközben.
márc. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
20%

És persze a Zellenzéki pártok kitalálták, hogy bevezetnék a feltétel nélküli alapjövedelmet.


Valahogyan ezt a hülyeséget MINDIG éppen ellenzékben levők szokták kitalálni

márc. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
15%
#3 Áh, kösz, akkor már legalább ezt tudom, hogy milyen 600 milliárd. Na de azt nem a Rogántól kell elvenni, az nem az Ő pénze, azt kapja a Rogán-művek, de elkölti. Onnan kell elvenni, ahonnan jött! Figyelj, lehet ezt értelmesen is csinálni. Értelmes, kultúremberek körében ez úgy fogalmazódik meg, hogy erre és erre több pénzt kellene fordítanunk, és ezt pedig úgy tudjuk finanszírozni, hogy innen és innen feltudunk szabadítani pénzt. Hogyha ezt tovább gördíted és nem egy dologgal állsz elő, és mindenre megmutatod honnan lesz a forrás, akkor azt már úgy nevezik, hogy program. Ez így kommunistatempó, proletároknak csinált politika. Ami nem tudom ki hogy van vele, de számomra ez visszataszító.
márc. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!