Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok ahhoz, hogy K....

Mit szóltok ahhoz, hogy K. Endre ismét rá akarta venni az egyik bicskei áldozatot, hogy másítsa meg a vallomását?

Figyelt kérdés
[link]

márc. 10. 21:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%

Azt szólom én vala, hogy "érthetetlen", miért nem követeli senki a Novák által kegyelmet kapottak listájának nyilvánosságra hozására, vagy, ha legalább annyira fontosak a személyiségi jogok, akkor legalább valamilyen független vizsgálóbizottság nézze már át, hogy mégis kiknek adott ez a luvnya kegyelmet és azokkal, most mi a rák van?!


De az lenne a legjobb, ha a magyar kormány, a kormányfő vezetésével lemondana, feloszlatná az általa vezetett politikai pártot, a parlamentet és új választást irna ki, amin ő és a pártja nem indulna.

Ezt szólom én vala.

márc. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
Megzakkanhatott
márc. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

ó, én is nagyon szeretném látni azt a listát! Csak 2 emberről tudunk, aki akkor kegyelmet kapott - az egyiket terrorcselekmény gyanújával csukták le, a másikat pedofilsegítésért...


Ez nagyon szép lenne, sajnos nem hiszem, hogy most meg fog történni>< De reménykedjünk!


köszi!

márc. 10. 21:34
 4/14 A kérdező kommentje:
#2 mire gondolsz?
márc. 10. 21:35
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Legalább 5 emberről tudunk.

Ez a nyomorék, van valami takaritónő, aki biróságokon kukkolt, meg a Budaházy féle 3 terrorista. Összesen 5 ember ismert, de ennél jóval több kapott kegyelmet.

márc. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

4*

Arra gondolok hogy normális ember szehyeneben elbujdokolna nem ugyan azt a bűnt követné el amiért lecsukták.

márc. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Szerinted ha jogosan ítélték el akkor most miért pedálozik ennyire, hogy bizonyítsa az igazát? Ő már a kegyelmi ügynek hála megúszta.
márc. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
#7 nem teljesen értelek, bevallom.
márc. 10. 22:15
 9/14 anonim ***** válasza:
7%

Minden kegyelem nyilvános.

Amúgy a #7 arra az agymenésre gondol, ami mostanában nagyon megy, h a csávó ártatlanul lett elítélve. Ezzel magyarázzák, h miért nem hibázott Novák vagy a fidesz.

márc. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

#9 és hol lehet ezeket a kegyelmeket megtalálni?

Igen, én is erre gyanakodtam, de vártam, hátha van arcocskája ezt elmagyarázni:D Elég sok sebből vérzik ez az állítás. Ha azt hiszi, ártatlanul lett elítélve, akkor nem hisz az igazságszolgáltatásban, vagy mi?

márc. 10. 22:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!