Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyes kormánypárti szavazók...

Egyes kormánypárti szavazók miért libsizik le azokat, akik valamiben nem értenek velük egyet?

Figyelt kérdés
márc. 13. 11:36
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
90%
Nem azért mert okosok.
márc. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
88%
Pedig, ha tudnák, hogy milyen gyönyörű az a sziget...
márc. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
21%
A liberàlisok fideszesnek hìvjàk, aki nem èrt velük egyet.
márc. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
81%
Mert egyszerűek, mint a faék. Utálom a fideszt, és egyáltalán nem vagyok liberális, baloldali vagyok. A legostobább, amikor a kettőt összemossák. Nem nagyon vannak tisztában a fogalmakkal.
márc. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
21%
Azért, amiért ti meg 🐑zatok őket. Nincs különbség köztetek egy szemernyi sem.
márc. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
0%

“Utálom a fideszt, és egyáltalán nem vagyok liberális, baloldali vagyok.”


Én tényleg nem akarok gúnyolódni de ti baloldaliak is tettetek érte bőven, hogy összemossanak titeket a liberálisokkal.

márc. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
14%

4#


Én nem látok különbséget a liberális meg a baloldali emberek között.Nagyon egy követ fújnak.Különösen a migrációs, lmbt, transzis kérdésekben.

márc. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
79%

#6 Ha kicsit kitekintenél a fideszes kommunikációból, akkor látnád, hogy a baloldaliak világszerte ostorozzák a liberálisokat, és gazdaságpolitikailag nagyon is jobbra sorolják őket.


#7 Mert számodra csak ezek a témák léteznek. Azért durva, hogy egyesek gondolatvilágát a transzik határozzák meg, ezzel kelnek és fekszenek, miközben egy teljesen marginális téma.

márc. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
27%

8#


Ezek csak példák voltak.

Az alapvető szociálpolitikai kérdésekben igen kicsi a különbség a baloldaliak és a liberálisok között.Nagyon erős a "másságkultusz" és kb ennek van alárendelve minden.

márc. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
#9 Dehogyis. Óriási különbségek vannak, Macronék és Mélenchonék között is ádáz viták zajlanak. Szociálpolitikai kérdésekben főleg nagyok az ellentétek. A liberálisok kis államot, szabadversenyt, minimális szabályozásokat akarnak, a baloldaliak éppen az ellenkezőjét, szabályozni akarják a piacokat, és jóléti államra törekszenek, amit a liberálisok nem támogatnak. Ez a vita mindenütt jelen van. Ez a "másságkultusz" csak a jobberek hülyesége, ők foglalkoznak ezekkel a témákkal állandóan.
márc. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!