Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Pártpolitikát háttérbe szorítv...

Pártpolitikát háttérbe szorítva, mi a véleményetek a Most vagy soha c. filmről? Láttátok már? Tervezitek megnézni?

Figyelt kérdés

márc. 14. 17:16
 1/5 anonim ***** válasza:
68%

6 milliárdot simán megér hogy kálmánka hobbija fedezve legyen, esélyes giga bukás lesz és a mozi nézőszámot csak a kötelező iskolai megtekintés termeli, meg majd leadják m1 en és instant hozzáadnak 3 millió nézőt.


Így a legsikeresebb valaha készített hungárishen film lesz.


Vannak brutálisan tehetséges rendezők akik 0 forintot kapnak, de kálmánka szépen nyalizik minden adóforintot megér a kontárkodása.

márc. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
A magyar filmek alapból gagyik. Szerintem egy kezemen meg tudnám számolni, hogy nekem hány tetszik. Szóval nem, nem tervezem megnézni.
márc. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%
Előzetesét láttam a minap a moziban. Látványosnak tűnt, de ebben is ugyanaz a természetellenes, színházi teátrális színészi játék van ami miatt nem szeretem a magyar filmeket általában. Nem tervezem megnézni.
márc. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Gál Gábor 2024 ***** válasza:
Nincs annyi időm, hogy minden filmet megnézzek, ezért kb. tízéves lemaradással szoktam látni azokat, amiket a kritikusok megszűrnek. Ha jónak bizonyul, megnézem, ha nem, nem.
márc. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Szikszai.B ***** válasza:
100%

#3


Nekem is pont ez a véleményem, gagyi a színészi játék.

márc. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!