Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Budapesti ellenzékiek, nem...

Budapesti ellenzékiek, nem fidesz szavazók, kire fogtok szavazni a főpolgármester választáson?

Figyelt kérdés

márc. 24. 16:59
A kérdező szavazást indított:
Karácsony Gergely
Vitézy Dávid
Egyéb jelölt
Nem szavazok.
33 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
8%
Grundtner András
márc. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
13%

Hajrá Vitézy!!!


Összes fideszes családtagom rá fog szavazni, aki nem fideszes az is!


Hajrá!

márc. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
71%
Karigeri. The best.
márc. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
42%
Hozzám a Momentum áll legközelebb a pártok közül,így listán meg az EP-n rájuk fogok szavazni. Főpolgármesternél inkább Vitézy felé hajlok, Karácsony sajnos eléggé megvan lőve, nem igazán látom,h a városnak túl jó lenne ha maradna,a múltkor rá szavaztam,de nem igazán váltotta be a hozzá fűzött reményeket,igaz részben a fidesz lehetetlenítette el,de Vitézyt amúgy is alkalmasabbnak gondolom, nála max az a hátrány,h fideszhez köthető,de úgy gondolom, ha egy város fejlődéséről van szó,nem érdemes érzelmi alapon dönteni, így tisztán racionálisan nézve inkább Vitézyre szavazok.
márc. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
16%
Egyértelműen Vitézy. Vitézy él-hal Budapestért, Kari Geri meg valójában miniszterelnök akar lenni. Azért nem szavazok Kari Gerire, hogy Budapest főpolgármestereként a felszínen maradjon és várja a következő alkalmat, amikor tovább állhat.
márc. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
24%
Legyen Vitézy, próbáljuk meg. Olyan rossz nem lehet.
márc. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
6) Ezt miből gondolod? Tarlós már egyszer kirúgta, mert alkalmatlan volt a BKV-hez is. Én biztos nem tudnék rá szavazni.
márc. 24. 18:36
 8/18 anonim ***** válasza:
19%
Karácsonyra. Nem vagyok vele elégedett, de sokkal inkább ő nyerjen, minthogy Vitézy által Budapest Fidesz-kézre jusson!
márc. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
34%
#8 de ez miért jó?
márc. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
49%
9-es, mert a Fidesz csak árt a hazának, nem szabad hagyni, hogy Budapestre is rátehessék a kezüket. Egy fideszes városvezetés csak ártana nekünk, amiből én nem kérek.
márc. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!