Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek is menthetetlen...

Szerintetek is menthetetlen ez az ország?

Figyelt kérdés

Legyünk őszinték...Most tolják Magyar Péterre az erőszakos férj + a feleségét eláruló rohadékról szóló propagandát.

És b+, az emberek beveszik... Senkit nem érdekel az, hogy az Orbánhoz közel álló Varga Judit, aki pontosan ismeri a kormány működését esetleg milyen súlyú dolgokat mondott a rendszerről, hanem az érdekli, hogy felvett valamit a feleségéről.

A társadalom egészének az érdeke nem számít ezeknek a narancsbirkáknak. Tényleg elhülyült ez a szolgalelkű, istenverte nép :(


márc. 26. 00:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
69%

Azt azért nem mondanám, hogy senkit nem érdekel, hisz rengeteg ember odafigyel rá.

Az, hogy az emberek többségét meg lehet vezetni, azt eddig is tudtuk. Azért szerintem várjuk ki a végét.

márc. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
19%

Az országgal szerencsére nincs gond, veled viszont van. Te tényleg menthetetlen vagy.

Meg nagyon szánalmas.

márc. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Kifejtheted, kedves kettes, nyugodtan.

Mert ideokádni bárki tud egy ilyet, mint te.

márc. 26. 00:21
 4/20 anonim ***** válasza:
71%
nagyon sok a 60iq-s ember sajnos a brikák között
márc. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
#1 Engem azért megdöbbent, hogy ennyire idióták...
márc. 26. 00:22
 6/20 anonim ***** válasza:
17%
#3 Miután ideokádtál egy ilyen sötét, ostoba "kérdést" szerintem felesleges a további hisztid. A hozzád hasonlóknak hiába beszélek, a normális emberek meg látják milyen vagy.
márc. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Közted és köztem az a különbség, hogy én lehalább hoztam érvet a mondandóm mellé.

Le lehet szállni a magas lóról.

márc. 26. 00:29
 8/20 anonim ***** válasza:
46%
Nem menthetetlen, de nagyon komoly fejlődésnek kellene végbemennie fejben, hogy menthető legyen. A FIDESZ és a NER nem a betegség, csak a tünet. A betegség a társadalom.
márc. 26. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
56%
Hát eddig konkrétan azt tudtuk meg, hogy azt mondák, hogy ez egy maffiakormány, mert nem lehet belőle kiszállni. Majd ezek után mindkettő kiszállt. Magyar Péter szerint ezek után majd ettől a nagy semmitől mindenki le fog mondani. Ezek után mégis kit lehetne komolyan venni ebből a két civakodó idiótából? Ők meg a házasságuk mentehetetlen, az igaz.
márc. 26. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
67%
Igen
márc. 26. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!