Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elképzelhető hogy Magyar...

Elképzelhető hogy Magyar Péter hangfelvételeinek hatására megismétlődnek a 2006-os események csak most a Fidesz ellen fognak irányúlni?

Figyelt kérdés

márc. 26. 00:51
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 101/109 anonim ***** válasza:
100%
🍊🤮
máj. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/109 anonim ***** válasza:
94, Varga Judit sajnálkozott? Ne hazudj. Semmi sajnálkozás nincs a felvételen. Ocsmány hazugság.
máj. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/109 anonim ***** válasza:
0%

Nem sajnálkozott? :) Akkor a nagybetűvel szedett részeket minek neveznéd?


“MP: Judit pillanatra visszatérve arra, amit az előbb mondtál …


VJ: Mit mondtam?


MP: A Schadlról … hogy aaa … azt mondtad … hogy elkezdtél valamit mondani, … hogy a Rogán mondott valamit … ami olyan furcsa volt, de hogy mondod, hogy tanácsolt valamit, hogy mit nem kell csinálni, hogy valamit kell, csak akkor pont elmentem.


VJ: Nem, csak annyi, hogy a Dani menjen át az ügyészségre, és kérdezze meg, hogy milyen …


MP: Ja, hogy mi van még


VJ: … mert náluk is van egy példány ezekből.


MP: És ti nem láttátok, a sajtó meg már látta.


VJ: Hát sőt, már valószínűleg odaadták, és elvileg azt ők anno átnézték.


MP: Mármint a Rogánék.


VJ: Igen, semmi rossz nincsen, de …


MP: De erre mondta a Martonovics Detti, hogy semmi rossz, de kihúzattak dolgokat.


VJ: Persze, magukat kihúzatták… a Martonovics Detti.


MP: Az eredeti doksiban, vagy csak ami megjelent?


VJ: Javasolták az ügyészeknek, hogy mit kéne kihúzni, de azt nem mind tartották be.


MP: És most meg azt mondják, hogy a te embered menjen be, és nézze meg, hogy mi van benne, van-e még bármi, ami lehet benne?


VJ: Hát…igazából AZ A BAJ, hogy új dokumentumok is most már vannak benne, mert látszik…


MP: Ja, mert utólag is hallgatják, amikor bent vannak a börtönben.


VJ: A vádemelésig, igen. Tehát folyamatosan hallgatják őket.


MP: Igen, és hogyha a Schadl ennyire nem az, hogy központi, de hogy az ő emberük volt Schadl, és ezt megmondta a Gergő is meg a Rogán is, akkor miért nem mentették meg? Vagy akkor miért hagyták őt bent? Meg ráadásul, ha az anyja meg az apja ott dolgozott annál a szolgálatnál…


VJ: Nem volt több lehetőségük. EZ A NAGY PROBLÉMA.


MP: Az ügyészség független?


VJ: Igen, mert Polt nem…


MP: De az egy, tehát az egy katonai szervezet.


VJ: Nem.


MP: Olyan, mint a rendőrség.


VJ: Nem. Ez egyértelműen azt mutatja, hogy EZ AZÉRT TÖRTÉNHETETT MEG, MERT AZ ÜGYÉSZSÉGEN BELÜL POLT NEM URA A HELYZETNEK.


MP: Tehát valaki lehallgatott valamit, és utána már nem tudták kiszedni az iratokból.


VJ: Igen, igen. Meg elindult és akkor aztán utána egyre durvábban gyűltek az izék, a bizonyítékok. Akkor szóltak a Völnernek, hogy hagyja abba. Nem hagyta abba.


MP: Várjál, de azt mondtad is, hogy szóltak neki.


VJ: Hát és akkor már tavasszal szóltak neki, hát …


MP: Igen, ez nem … ez nem …”

máj. 2. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/109 anonim ***** válasza:
13%
Nem valószínű, a kommunisták inkább ártatlan emberek összeverésében élik ki magukat.
máj. 2. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/109 anonim ***** válasza:
70%

104:


Az MSZMP-s Kövér Lacára célzol? Nincs kétségem, szíve szerint azt tenné szerintem is.

máj. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/109 anonim ***** válasza:
0%
Kezemben, a zsebemben a Diktafon. Magyar Péter a seggemben összefon. Klub Rádió, héév riadó! ☝️ Na ezt a TASZ megtudná??? 🤔 Amint Petike ezt nagyon jól csinálja! 👏👏👏👏👏👏 Gyüjtse csak a bizonyítékokat. A lényeg, hogy bukjon végre meg a FingDexSs, Orbán döbrögi Takarodjon az összes haverokkal el. Talán ha már nem a FingDexSs lessz majd hatalmon, talán a "zsarnok" EU ad egy kis pénzt az országnak.
máj. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/109 anonim ***** válasza:
75%
Amint én már évek óta csinálok titokban hangfelvételeket. 😏 Már vagy 3-TB anyag a felhőben, a pendriven gépemen pihen. Ha ki rugnak a munka helyemen, egy gom nyomással megy a cink, aztán annyi a sok Fideszes főnököimnek! ☝️ Ja és nem csak csip csup dolgokat vettem fel. Vannak nagyon komoly beszélgetések is, ami ha ki derülne, akkor a maradék Fideszes is repülne Budapesten. Hát ezért nem rúgtak még ki, mert félnek tőlem,mint a tűztől. 😏 Amint Petivel nemsokára fel veszem a kapcsolatot, mivel közelegnek a választások. Ha tudnátok hogy mire készülök. De hálátlan kis genya lennék, a rengeteg pénz 💵 jutalmak kitüntetések után, nem? Magyar Peti ikertestvére klónja vagyok. 🤣🤣🤣
máj. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/109 anonim ***** válasza:
107: Én meg az amerikai követségnél dolgozom. Még. Undorodom néhány dologtól.
máj. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/109 anonim ***** válasza:

Egyébként én is biztos vagyok, hogy rengeteg Fidesz-t elítélő kezében vannak olyan anyagok (fotók, hangfelvétel, doskik másolata, stb), amivel a Fidesz belső szennyes dolgait lehet kiteregetni. De úgy, hogy pillanatok alatt bukna a brancs. És nem is kellenek ehhez nagy emberek. Csak akik a közelükben vannak. Pincérek, sofőrök, szakácsok, szakemberek, stb. És még csak pénz, lefizetés, semmi nem kell. Csak eltökéltség, és egy adag undor.


Remélem ezek lassan előbújnak, és nem lesznek félősek. Hála amúgy az Internet, a TOR böngésző, az ingyenesen levadászható Wifi, a használtan olcsó lezúzható notebookok korában már annyira nem kell fosni. És még van pár média itthon akik harapnának a megszellőztetésre.

máj. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!