Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a vèlemènyed Magyar Peter...

Mi a vèlemènyed Magyar Peter hangfelvètelèről?

Figyelt kérdés
Mit tud vele elèrni?
márc. 26. 11:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
41%
A fidesznek örökre befellegzett.
márc. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%

Hogy mit tud elérni evele? Ebben az országban, szerintem semmit.


Az én véleményem viszont az, hogy a kormánynak be kellene nyújtania a lemondását és visszahivni a kormányfőt.

márc. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%

Normális országban le kellene mondani.


Itt nem fognak lemondani.

márc. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%

Mit tud elérni?


A fideszeseknél semmit. Náluk a propagandistáknak és a fizetett fórum trolloknak most a "Kipukkadt a lufi!" mondatot kell ismételgetni, ez ki van nekik adva. A kicsit szofisztikáltabbak azt terjesztik, hogy vagy hamisítvány, vagy meg van vágva, vagy hogy V.J. kényszer hatására mondta. Látszik hogy még az ellen magyarázatban sem sikerült megegyezniük. Csak az az egy cél a fontos nekik, a felvétel hiteltelenítése. Mindenhonnan ez dől. Ebből látszik, mekkora gond ez most nekik.


A többieknél ez egy újabb megerősítése annak, hogy velejéig romlott Magyarország aktuális kormánya.


Az Európai Unió politikusai is érdekesnek fogják találni, már ők is biztos nézik.

márc. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 PMC Wagner ***** válasza:
89%
Érdekes, mondjuk újjat nem mond ez olyan amit eddig is tudtunk viszont a következményekre kíváncsi vagyok
márc. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
8%
Ezzel rendes orszàgban sem érne el semmit. Egy 4-5 helyen megfávott felvételt sehol nem kezelnek bizonyítékként. Ha vágatlanul közölné az erefeti hangfájlokat azzal talán lehetne valamit kezdeni.
márc. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Én nem hallgatom meg
márc. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
77%
A legnagyobb politikai botrány a rendszerváltás óta.Nem mondanak le foggal-körömmel ragaszkodnak majd a hatalomhoz,ahogyan Gyurcsányék is tették.Bíznak benne,hogy a nép felejt majd.
márc. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Ebben az országban azért nem fog lemondani senki, mert megtehetik. A nép annyira immunis, rezignált, apátiában lévő, már-már buta, hogy nem is érzik mi egy ilyen hangfelvételnek a jelentősége. Mindenki azon lovagol, hogy nem tudtunk meg semmi újat, ezt mindenki tudta stb stb. Azt, hogy ezeket egy volt, akkor még hivatalban lévő igazságügyi miniszter mondta, annak több mint elégnek kéne lennie.

Máskülönben, ha lenne esze ennek az istenadta népnek sose hunyt volna szemet az uram-bátyám ügyek felett. De tőlük, még a magánnyugdíj pénzeiket is el lehetett venni egy zokszó nélkül, és másnap már nem is emlékeztek rá.

márc. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A magyar régen egy forradalmi nép volt. De 48 és 56 után, amit levertek nem csodálom, hogy nem az. Illetve mindig is elnyomásban élt a nép, vagy külső vagy belső elnyomásban, így ehhez van hozzászokva.


Látva a karaktergyilkosságokat, én se állnék ki a rendszer ellen, hogy na akkor engem is kicsináljanak.


A tüntetéseket mindig letörték, lásd tanárok.


A nép elfáradt, nem akarna harcolni, csak nyugodtan élni szeretne. Én is azt szeretném.


A felvétel mond súlyos dolgokat, de nagyon sok súlyos dolog volt az elmúlt 14 évben, és mégis a helyükön vannak. A felvétel újdonság ereje sem annyira hatalmas, illetve igen, tényleg magas lett az ingerküszöb.


Illetve ki tudna most egy ilyen szétvert ellenzékből kormányt alapítani? Vagy, ha lenne egy újabb FIDESZ kormány az jobb lenne?


A NER így is a Fidesz kezén marad, ha le lennének váltva akkor is.

márc. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!