Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péter leszalámizza az...

Magyar Péter leszalámizza az ellenzéket méginkább?

Figyelt kérdés
Most nekem úgy tűnik, hogy nem igazán a fityeszre jelent veszélyt, inkább a többiekre és ez megint a nsrsncsosoknak lesz jó..🤦

márc. 27. 08:21
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
46%

Az MKKP az egyetlen olyan párt akire jó szívvel lehetne szavazni, akik szerintem nem élnének vissza a szavazatommal.


MP is hasznos lesz az ellenzék elpusztításához, de neki biztos hogy meg lesz az 5%

márc. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

Eleinte nekem is megfogalmazódott ez a gondolat, de őszintén szólva nem mindegy már a jelenlegi ellenzéknek? Több különböző koncepció szerint is próbálkoztak a jelenlegi ellenzéki pártok és felsültek. Miért akarnék fenntartani ilyen sikertelenségeket? Akkor inkább legyenek leszalámizva és vegyék át a helyüket mások. A fidesz a jelenlegi pártokkal szemben így is 2/3-ot fog szerezni magának, szóval nincs abban kockázat, hogy szereplőket cseréljünk, főleg úgy, hogy az LMP és az MSZP már kimutatható támogatottsággal sem rendelkeznek, az ellenzéki összefogás mögé bújva kapaszkodnak fel mások hátán.

Ha Magyar Péterre nem messiásként, hanem repedésként gondolok a rendszerben és nem rövid távon akarok egy bizonytalan megváltást 2026-ra, hanem egy épkézláb építkezést 2030-ra (értsd. józan hosszútávú tervezés, mintsem vágyvezérelt azonnali követelések), akkor teljesen ki vagyok békülve a mostani történésekkel. Nem Magyar Péter lesz a kedvenc politikusom, de motorféknek használható, ha a satufék már egyébként is esélytelen.

márc. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!