Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lehet az hogy Magyar...

Hogy lehet az hogy Magyar Péter tüntetésre ennyien kimentek, úgy hogy az aznap lett meghirdetve, valamint hétköznapra lett megrendezve?

Figyelt kérdés
márc. 27. 09:22
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Miért mennyien mentek ki?

800 an?

márc. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1. 2 - 3 ezer..
márc. 27. 09:40
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Magyar Péter évekig a hatalmi elitnek tagja volt.


Havonta több milliós fizetések.


És mit ad isten, egyszer csak 2023 ban " megvilágosodott", és titokban hangfelvételt csinált, ahol gyakorlatilag fossa a szót, Judit kb úgy válaszolt, hogy na, hagyjál már békén .


Ergo most egy olyan figura mutogat a hatalomra, aki pontosan ugyanúgy része volt. Akkor korábban minden oké volt Péter?? Addig nem volt maffiakormány ugye, amíg jött a zsé, amíg Judit elviselt, amíg ki nem rúgták az IFA méretű egodat...


Na innentől totálisan hiteltelen amit csinál, egy nárcisztikus hisztikéző óvodás!

márc. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%

#3


Számomra nem elképzelhetetlen, hogy valaki egy rendszer ellen fordul, aminek maga is tagja volt.

Én például egy vallási szervezetnek voltam egy aktív tagja, kisebb szerepem is volt a működésében, de végül kijöttem onnan, és már kritizáltam.

Miért ne történhetne meg ugyanez Magyar Pérerrel, hogy megváltozik a gondolkodása?

márc. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
83%
Sok ember meggyőződésből támogat politikai és erkölcsi célokat mert megvan győződve róla hogy ezek a célok jók. De mikor benne van és átlátja a rendszert akkor veszi észre hogy mennyi bűn és rosz van ebben a rendszerben és akkor az első reakciója az hogy megpróbálja a rosz dolgokat megváltoztatni szövetségeseket keres ehhez, de mikor rádöbben hogy ezt a rendszert ő már nemtudja megváltoztatni akkor megundorodik ettől a rendszertől kilép belőle és kivülről bírálja mert más lehetősége nem maradt. A bűnt pártolni bűn.
márc. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
88%

"Hogy lehet az hogy Magyar Péter tüntetésre ennyien kimentek, úgy hogy az aznap lett meghirdetve, valamint hétköznapra lett megrendezve?"

Ez úgylehet hogy nagyon sokan egyetértenek azzal amit Magyar képvisel.

márc. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!