Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen politikai következménye...

Milyen politikai következményei lesznek Magyar Péter hangfelvételeinek?

Figyelt kérdés

márc. 27. 14:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
60%

#8

"nagyon nem releváns válaszokat adtál"

Kifejezetten releváns válaszokat adtam.


"LÁtszik, hogy nincs családod, gyerekeid. Elépzelni sem tudod, mi az a család."

Egyébként de, van. Pont ezért tudom, hogy ezek a legfontosabb dolgok. A gyerekek jövője. Mivel nem élek örökké, nem tudom mindentől mindig megvédeni őket, így a legfontosabb egy olyan jövő teremtése, amiben ők könnyebben, jobban élhetnek.

Ez az elsődleges, ez a legfontosabb cél.


#9

"Teljesen mellébeszelsz kedves 8as."

Nem beszéltem mellé, a legfontosabb dolgokról besézltem.


"De biztos nincs csaladod meg gyerekeid!"

Jah, biztos. Azért beszéltem kizárólag a gyerekek jövőjéről és azért tekintettem ezt elsődleges dolognak.


"Biztosan buszkeseget ereznek a gyerekek mikor azt latjak, hogy az apjuk lejaratja a sajat anyjukat nyilvanosan"

Ez ugye tudod, hogy kb. az az érv, hogy "én Hitlert is szerettem volna, ha a rokonom lenne".

Normális családban a gyerekek nem fogják szeretni minden rokonukat és főleg nem akkor, ha a gyerekek erkölcse alapján is romlott az adott rokon.


Ilyen szempontból az anya azt teheti egyedül, hogy ő is borítja az asztalt, ha még a gyerekei által is romlottnak gondolt képén változtatni akar.


"Ez a felvetel hiaba nem Varga Juditrol szol, akkor is nagyon kellemetlen neki, hogy ez nyilvanossagra jutott es rengetegen tamadjak is emiatt."

Igen, csak ha valaki egy felelősségteljes szülő, akkor úgy is éli az életét, hogy ne készülhessen ilyen felvétel róla.


#10

"Magyar Peter nem hazug? Ő is tudott mindentol, mint latod"

Ezt nem tudjuk, az tudjuk, hogy egy ponton hazudott, de most itt van az opció arra, hogy lehet tényleg változott és mond igaz dolgokat.

Az érvem az volt, hogy még Magyar Péter esetében LEHET, hogy igazat mond, de nyilván lehet, hogy hazudik. Addig Varga esetében tudjuk, hogy hazudik. Tényszerűen tudjuk ezt.


"Csak azutan kozolte a felvetelt mikor mar semmi koze Varga Judithoz."

Ez pont nem igaz.

A válás már megvolt egy ideje, szóval jó ideje nem volt hozzá köze. Azután közölte, hogy az exét is kitúrták a hatalomból.

Szóval itt minimum arról van szó, hogy tiszteletben tartotta, hogy milyen pozícióban volt, hogy neki ez karrier volt.


Amint a karrierjét keresztbe törték, akkor szólalt meg. Ez egy kifejezetten korrekt viselkedés.


"Te azt hiszed ez egy hazafi?"

Nem, ezt nem mondtam. Aki legkésőbb 2015-ben nem állt fel a fideszből, az hazafi már nem lehet. Itt max arról beszélhetünk, hogy mennyire árulják el az országot.


"Ha ennyire utalod a fideszt"

Bocs, ez szintén tévedés, nem utálom a fideszt. Objektíven nézve a legszarabb kormány a magyar történelemben, ennyi.


"Arra gondoltal esetleg ki az aki finanszirozza ezeket neki?"

Semmi olyat nem láttunk, ami hatalmas összegbe került volna, így nincs mit finanszírozni, még.

Ha pedig tényleg mértek neki egy 10%-ot, ami választásokig kitart annyira, hogy 5% fölött marad, akkor gyakorlatilag nulla forintból fog szerezni egy parlamenti helyet.


Azért azt tisztázzuk, hogy itt még mindig olyan emberekről van szó, akiknek 1-2 év munkanélküliség anyagilag nem jelent semmit.

Bajnai egy forintot nem kért a miniszterelnökségéért.

márc. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
40%
Fú de ostoba vagy te jó ég! Jaj remelem oriasit fog koppanni MP veletek egyutt, akik támogatjak vagy hisznek neki. A nagyfia vajon miert nem akarja latni a sajat apjat? Te azt gondolod, hogy ha egy ilyen ember, mint MP vagy bàrki mondjuk a baloldalrol lenne hatalmon az normalisabb lenne? Ennek a MP nek csak a penz szamit, a 4 millas fizuja szamitott meg dolgozni se akart erte. Egy pszichopata. Jelenleg a bosszu vezerli. A sajat felesegere is irigy volt, a legjobb baratjara is. Egy senki!!!
márc. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
60%

#12

"Fú de ostoba vagy te jó ég"

Inkább te, mert még mindig azt ismételgeted, amiről mind tudjuk, hogy hülyeség. Komolyan, mint valami 3 éves...


"Jaj remelem oriasit fog koppanni MP veletek egyutt"

Bocs, nem velem és nem velünk együtt. Itt még mindig egy fideszes belharcról van szó. Nekem semmi közöm hozzá.


"A nagyfia vajon miert nem akarja latni a sajat apjat?"

Vajon miért nincs objektív bizonyíték erre az állításodra? Ja, hogy mert nem igaz? Hát igen, neked gerinc nélkül könnyű ilyeneket állítani.


"Te azt gondolod, hogy ha egy ilyen ember, mint MP vagy bàrki mondjuk a baloldalrol lenne hatalmon az normalisabb lenne?"

Nem, ezért nem szavazok ilyen emberekre. Pont azért szavaznak az ellenzékiek az ellenzékiekre, mert nem a fideszt akarják.

Magyar Péter a fidesz, ahogy Varga Judit is a fidesz.


"Ennek a MP nek csak a penz szamit, a 4 millas fizuja szamitott meg dolgozni se akart erte."

Ennek pont azért nincs értelme, mert pozícióban maradt volna Magyar és jól keresett volna. Azzal bukta ezeket a fizetéseket, hogy elkezdett kitálalni.

Szóval amit biztosan tudunk az pont az, hogy a pénz az itt nem számít.


"Egy pszichopata"

Pont mint te. Miért nem támogatod? :)


"A sajat felesegere is irigy volt, a legjobb baratjara is"

És ezekre miért nincs bizonyíték? Varga azt állítja, hogy itt egy 10 éve tartó ügy van, akkor lennének SMS-ek, fb üzenetek stb. Konkrétan kijelentették, hogy Varga és Gulyás közös beszélgetésben volt Magyar Péterrel, ahol zsarolta őket.

Hol vannak ezek az üzenetek? Ha ez megtörtént, akkor miért az egyetlen bizonyíték az, amit Varga mond, akiről ezen a ponton bizonyítottan tudjuk, hogy egy hazug senkiházi féreg?

márc. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!