Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gáz hogy engem meggyőzött...

Gáz hogy engem meggyőzött Varga Judit?

Figyelt kérdés
Eddig Magyar Péternek hittem de most nézem ezt az interjút és sajnos eléggé meggyőző egyre jobban úgy érzem hogy ő tényleg egy bántalmazó lehetett...
márc. 27. 20:36
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
13%
Nem, ez csak mutatja, hogy egy normális, érző ember vagy.
márc. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
78%
Szánalmas szellemi szintre utal.
márc. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
24%
Kettőből az egyik fixen egy közveszélyes, nárcisztikus pszichopata.
márc. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
81%
A FIDESZ tízen x éve hazugsággyártással győzi meg a népet. Miből gondolod, hogy majd pont a bántalmazó Magyar Péter karaktere nem sikerül meggyőzőre? Csak kicsit nézz a dolgok mögé, mert még a hülye is látja, hogy az egész sztorit a pedofil ügy mintájára gyártották le. De legyünk őszinték, miért is választottak volna más alapot, hiszen látjuk mennyire felfordult az ország azon az ügyön. Gondolják majd, hogy Magyar Péterrel is működni fog!
márc. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
83%

Tett jucus feljelentést? Nem


És téged meggyőzött a levegőbe beszélés? Akkor gáz igen

márc. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
77%

De mivel győzött meg?

Se látlelet, se rendőrségi feljelentés, csak 1 bemondás minden alap és bizonyíték nélkül.


Plusz most őszintén. Ki az aki ne verne meg jó keményen egy olyan embert aki nemcsak simán hazaáruló Fideszes, hanem aktívan támogatja is ezt a magyarellenes bűnszervezetet.

Nem igazán tolrálható és szerinten nem vagyok egyedül azzal, hogy aki 18 után is képes volt a Fideszre szavazni az nem magyar ember... És nincsen helye tovább az életemben ilyen embernek, legyen az akár családtag is.

márc. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
91%
Eddig nem zavarta különösebben sem a fideszt, sem Ötödik Juditot az, hogy létezik nőbántalmazás. Sőt. Akkor meg?
márc. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
75%

Eddig arról ment a szövegelés, hogy mennyire agresszív. Eddig még nem volt a beszélgetésben semmilyen erőszak, vagy bántalmazás.

Sokadjára emeli ki mennyire nárcisztikus, de a történetekben inkább a "leszrom" viselkedés megy, aki el se megy a rendezvényekre.


Kicsit több konzekvenciát kellett volna a szövegbe belevinni Tóninak.

Mindenesetre én szeretnék hinni neki. Azt mondja, hogy "kézzel írt levelek" és üzenetek mentek. Szóval lehetne bizonyítani az állításokat.

márc. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
10%
8: Te süket vagy? Bezárta egy szobába, késsel járkált a lakásban.
márc. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
58%

Kérdező, orban, rogan meg lázár mennyivel jobb magyar péternel?

Aki politikus itt Magyarországon az mind pszichopata, arrogans, gyökér!!

márc. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!