Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péter azért tett...

Magyar Péter azért tett meggondolatlan lépéseket, mert Varga Judit kikészítette idegileg?

Figyelt kérdés

Nézem ezt Frizbi interjút. Másfél órája tart már. Varga Judit megállás nélkül beszél. Nagyon gyorsan pörög a nyelve. Egyszerűen már engem idegesít ez a sok fecsegés.

Évekig ezt egy férfi hogy bírja? Nagyon sehogy. Én nem ítélem el Magyar Pétert, ha néha elszakadt már nála a cérna.


márc. 27. 21:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szereted a sokat beszélő nőket, ne olyat vegyél el.
márc. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
idegtépő egy liba
márc. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megérdemelték egymást.
márc. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%

“Magyar Péter azért tett meggondolatlan lépéseket, mert Varga Judit kikészítette idegileg?”



A rendőri jelentésben miért csak vitatkozás volt, de fizikai erőszak nem ?


Elég érdekes, nem? 🍊 ezen se látvát? Azon se, hogy 2021.-ben Judit mondta ki, hogy egy bántalmazó szülő nem kaphat felügyeleti jogot///// Ezzel szemben Magyar és Varga HETI váltásban nevelik gyermekeiket

márc. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
a 🍊 ezen sem lát át **^
márc. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mikor arról beszélt, hogy ő is pofán vágta Magyar Pétert, egyből az Amber Heard és Johhny Depp per jutott eszembe. Ott is milyen temperamentummal volt képes beszélni Amber, könnyeket ejteni ott ahol kellett, aztán a következő másodpercben darálni a mocskolódást :D
márc. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ment az magától is...
márc. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!