Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 2024-ben összefog omlani a...

2024-ben összefog omlani a Magyar gazdaság/politika?

Figyelt kérdés
márc. 29. 08:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
48%
Olyan klasszikus összeomlás nem lesz. Inkább olyan lassú rothadás, mint Venezuelában.
márc. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
40%
Nem, erre semmi jel nincsen.
márc. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
46%

2, Nincsen? Tényleg? Sorolhatok párat?

Forint árfolyam, államháztartási hiány, GDP adatok, összeomlott költségvetést, EU-s pénzek hiánya, kinai hitelek, egyre romló befektetési javallatok és ezzel párhuzamosabban az állampapirok iránti kereslet esése és kockázatának növekedése... én nem vagyok közgazdász, de, viszont azon közgazdászok, akiket én hallgatok, ők azt mondják, hogy baj van, nem kicsit, nagyon.

márc. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
2022-2023-nál nem tudok rosszabbat elképzelni. Ez a gazdasági összeomlás többek között a covid miatt bezárások, a kommunista szintű árstoppos beavatkozások,és a választások előtti ész nélküli osztogatások eredményei, most h kicsit még távol vagyunk az országgyűlési választásoktól talán picit nyugisabb évre számítok, inkább a 2026-tól félek.
márc. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
30%
2: Ne sorolj, mert ezek hülyeségek, a GDP növekedésünk kiemelkedő az unión belül, az árfolyammal semmi baj nincs, a költségvetést korrigálják, egy kínai hitel meg miért vezetne összeomláshoz? Tényleg nem vagy közgazdász.
márc. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
31%

Tényleg nem vagyok közgazdász, de nekem ezzel nincs problémám, nem kell mindenkinek közgazdásznak lenni, viszont a google, mindenki számára elérhető:

A gazdaság teljesítménye az előző negyedévhez viszonyítva nem változott. 2023-ban a bruttó hazai termék a nyers adatok alapján 0,9, a szezonálisan és naptárhatással kiigazított és kiegyensúlyozott adatok alapján 0,8%-kal maradt el az előző évitől.

márc. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Itt viszont közgazdaságilag foglalkoznak a magyar kiemelkedő GDP növekedéssel:

[link]

márc. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
6: 2024-ról beszélünk, még a naptárt sem ismered?
márc. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Elnézést kérek, amiért 2023as GDP adatról szóló cikket raktam be, nem volt valós. Igazad van, hibáztam és lejárattam magam, de engedd, meg, hogy javitsam a hibám és itt egy 2024es cikk, ami a legfrissebb adatokat tartalmazza:

[link]



és mégegy, csakhogy más forrás is megerősitse:

[link]


mégeszer, elnézést a hibámért, de mentségemre legyen mondva, nem vagyok közgazdász.

márc. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Azért az nem mindegy hogy egy utolsó borsodi pudriban /Magyarország/nő a bevétel 10% lásd GDP növekedés vagy a rózsadombi elő /Svájc/ 2.6%

A kínai hitel ha nem baj miért nem hozzák nyilvánosságra az összes részletét?

12 év alatt mit értek el?

Úthálózat olyan lyukas mint egy tészta szűrő

Oktatás?

Egészségügy?

Kisebbségi ügy?

Minden kivel is harcban állunk diplomaciailag lásd EU de olyanokkal mint Üzbegisztán jok vagyunk vicc.

márc. 29. 09:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!