Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az emberek többségének miért...

Az emberek többségének miért vicces Varga Judit verése?

Figyelt kérdés
Láttam Facebookon teli van vicces lájkokkal.
márc. 29. 16:42
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%
#19 azta, ezek szerint néha mégis érdemes olvasni az origót xD
márc. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
92%

Vajon van arra bármilyen érdemi bizonyíték, hogy Varga Juditot valaha is megverte valaki, ideértve a volt férjét is?


Mint jogász, ügyvéd és igazságügyminiszter, vajon nem gondolta, szegény áldozatka, hogy jogi lépéseket tehet, ha és amennyiben bántalmazták???


Esetleg szóhatott volna a saját testőreinek... vagy Pintér kollégának, valamelyik kormányülésen...


Kicsit furcsa "véletlen", hogy mindaddig a pillanatig együtt tudott élni "hihetetlen" fájdalmaival szegényke, ameddig Rogán Antal képbe nem került és rá nézve minimum kellemetlen hangfelvétel nem szivárgott ki...


Ahogy a Rogánt érintő felvételek előkerültek és az ügyészségi meghallgatás megtörtént, Varga Jutka FELORDÍTOTT a fájdalomtól! Egyből felszakadtak az évek óta begyógyult lelki sebei és újrakékültek a brutális nadrágszíjcsat-becsapódás nyomai a narancsbőrén!


Nem vicces ez - inkább szánalmasan gáz!


A kormány, amelyik SEMMIT nem tett a VALÓBAN bántalmazott nők helyzetének javításáért, az anya- és gyermekotthonokért, a megerőszakolt bicskei árvákért, amelyik még az isztambuli egyezményt sem írta alá - most paródiát csinál a VALÓDI családon belüli erőszakból!


Kiszolgáltatott nők millióit cserben hagyják - és az ország egyik legbefolyásosabb, tehetős, jogi diplomával és saját testőrséggel rendelkező KORMÁNYTAGJÁT próbálják beállítani védtelen és kiszolgáltatott áldozatként!


Hányingerkeltő cinizmus!

márc. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
83%
A fidesz és kiszolgalói mindig óriási ellentmondásokba keverednek, egyik szavukkal ütik a masikat. Sok jó yotuber van, de Puzsér az egyetlen, aki már évek óta akkora görbe tükröt állít, és nem trükkös piszchologisi trükkökkel,szómágiákkal, hanem egyenes, egyszerű beszéddel. Mindig felnyerítek, mert olykor akkorát mond, hogy tragikomikusan vicces, már-már fekete humor.
márc. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
91%
a telex csinált most egy zseniális videót a fideszes önellentmondásokról!
márc. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
75%
24-es, ez tényleg zseniális: https://www.youtube.com/watch?v=m4xzTseID1I
márc. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
75%
#25 igen, ez az:) ajánlom mindenkinek!
márc. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
90%

Én nem tettem oda röhögő jelet. Láttam már sajnos elég bántalmazó kapcsolatot férfiként és nem ezt nem szabad félvállról venni.Csakhogy ...


Érdekes módon, sok nő nyilván felismeri a bántalmazó mintázatott, arról már kevesebbet beszélünk milyen az amikor egy nő bántalmaz egy férfit. Mert mondjuk én meg azt a mintázatot ismertem fel.


Nem azért röhögtek kérdező Tudom hogy nekik sem vicces egy bántalmazó kapcsolat. Csak hogy Judit a szakirodalmat idézgetve, pont akkor jött ki ilyesmivel, amikor nyilvánosságra került egy olyan felvétel ami őt börtönbe juttathatná és világ bármilyen civilizált országában belebukna a kormány. Ami akkor nem hiteles, ha kényszer hatására tette. Mivel az összes népszerű politikai ellenfelük volt más minden, nőverő meg mindenféle, abszolult borítékolható volt ez a forgatókönyv. Egyrészt ha kényszer hatására mondta, nem használható fel bizonyítékként, másrészt erről lehet beszélni a súlyos ügyéségi korrupció helyett, illetve egy csapásra lehet csökkenteni Magyar Péter népszerűségét. Ha azt mondanád írjak egy könyvet, hogy hogyan oldjon meg benne egy ilyen helyzetet a korrupt igazságügyminiszter akkor valami ilyesmi lenne a megoldás a könyvben. Mert ez a kulcs a zárhoz.


Tele van a börtön olyan nőkkel akik nem bírták tovább és mondjuk neki estek az alvó férjüknek.

Nem igazán van olyan, hogy a bántalmazott nő fizikailag és mondjuk akár tanuk előtt is bántalmazza a bántalmazó férjét. A felvételre felmond egy büncselekményt mert fél tőle, meg hogy előbb szabaduljon, megütni meg megmeri. Ugyan már… Ráadásul mit sem törődve a gyerekekkel, színházba viszi ezt a színdarabot. Bemegy az ügyészségre elmondja, megteszi ugyanezt vallomásban és meg van oldva. Csak akkor kell politikai kérdésekre fellelni.


Azért röhögtek jó páran mert iszonyatosan átlátszó.

márc. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
87%
nem vicces, hanem szánalmas csak ilyen smilie nins
márc. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
83%

Én azt tartom viccesnek, hogy Varga a saját ostoba szájával mondta ki azt, hogy az ő házasságukban ő osztotta a pofonokat, Magyar Péter meg tűrte.



Na,ezt nevezem én öngólnak.🤣


Igaz,a szenteskedő MiMagyarok megint be fogják venni a propagandát.

Gondolkodás helyett.

márc. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%
12: 👍👍👍👍👍👍👍
márc. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!