Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mekkora méretű tüntetés után...

Mekkora méretű tüntetés után mondana le Orbán Viktor?

Figyelt kérdés
Vagy ha nem mondana le, akkor mit reagálhatna egy nagyobb tüntetésre?

márc. 29. 20:24
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
De a többi kérdésemre is érdeklnének a válaszok.
márc. 29. 20:42
 12/22 anonim ***** válasza:
Polgarhaború nem lehetséges. Vagyis igen. De akkor az ENSZ beavatkozik katonailag és atvenne a kormányzást is.
márc. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Én szerintem már belülről vannak bajok, és lehet a fideszen belül is már vannak trójai falók, csak még nem léptek ki a fényre. Biztosan elegük van a kolostormalac ámokfutásából. Péter nem vág ebbe bele, ha nincsenek mellette kulcsemberek.
márc. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Én is tartok az anarchiától és nagyon irritálnak azok az idealista álmodozók, akik romantizálják azt, de lassan kezdem úgy gondolni, hogy még az is jobb lenne annál, ami jelenleg épül. Vagy annál, hogy az előzőeket hozzuk vissza.
márc. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
#12 Lehet, azzal többre mennénk, mint az elmúlt 34 évben.
márc. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Orbánéknak nem számít semekkora tüntetés sem. Nekik van 2,5-3 millió szavazójuk. Amíg a közvéleménykutatásokon megvan ez a szavazóbázis, addig teljesen felesleges ilyeneken gondolkodni, hogy lemondanak. Ha 3 millió ember vonul fel a fejét követelve, akkor is előbb megvárják a közvéleménykutatások eredményét, hátha a másik 3 ezek ellenére is rájuk szavazna.
márc. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
16: pontosan így van. Az én családom szinte kizárólag megveszekedett fideszesekből áll, köztük diplomás emberekkel. Semmi meg nem ingatja a hitüket a Vezérben. Úgyhogy 2026-ban is ugyanúgy kétharmad lesz, pláne, hogy 14-ben 44 % szavazattal is behúzták. Az a két és félmillió soha nem fog felébredni, soha nem fog másra szavazni.
márc. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Magyarország legutáltabb pártja a DK. És a 2. legnagyobb párt is ők. Sakk-matt saját maguknak. És mi a legviccesebb? A fidesz botrányába a DK bukik bele, és ők az egyetlen ellenzéki párt, akik szavazatot buktak tavaly óta, ráadásul nem is keveset. Nonszensz ellenzéki helyzet. Ez a magyar politika sajátossága. Nem tudom van-e olyan demokráciának látszó valami a világon, ahol a legnagyobb ellenzék a kormányt tartja hatalmon.
márc. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Még kell vagy 10-20 ezer kínai rendőr ide. Azt fegyverrel a kezükben a magyar rendőrök mögé állítják. Nehogy a magyar rendőr meggondolja magát ha a tömegbe kell lőni.


A kínait meg nemigen fogja meghatni.

márc. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

1 millió fő felett, ahol a rendőrök, és TEK sem tudnak mit kezdeni a néppel, ott már Orbán is elgondolkodna.

Orbánkormány ideje alatt a legnagyobb és a legintenzívebb tüntetés, aza internetadó bevezetésén volt. kb... 100 ezer fő vonult ki az utcára, ennek is a nagy része Budapesten.

Többet ér az embereknek az internet, mint a szabadságuk. Gratulálok.

márc. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!