Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péter nyitotta ki a...

Magyar Péter nyitotta ki a titkok kamráját ?

Figyelt kérdés
márc. 29. 20:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Meg akarja menteni Jinny-t (Varga Judit), akit Tom Denem (Orbán Viktor) megszállt és rávett dolgokra. Tom hívja a Baziliszkuszt (Rogán Antal), akivel most csatáznak.
márc. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
16%
Semmi újat nem mondott azon kívül hogy volt egy sz.r házasságuk, ahol a végén már mentálisan bántalmazták egymást.
márc. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
60%
Nem mondott semmi olyat, amit ne tudott volna bárki ebben az országban. Legfeljebb a házassága megromlása lehetett előttem ismeretlen, de egyrészt az nem érdekel, másrészt nem tartozik rám
márc. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ott lesz az ügynök lista is, csak keresni kell, bár ez ciki mindkét őspolitikusnak mindkét oldalon. Természetesen azóta se nyitogatták Jobbik óta (Vona Gábor) megégette magát vele, ez tabu téma.
márc. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Engem nem az ügynökök érdekelnek, hanem a tartótisztek és a lánc fölfelé. És akik a jelentéseket olvasták. És akik az eredeti tőkefelhalmozásban belülről és felülről vettek részt. És akik akkor feltőkésedve, ma tiszta, becsületes kapitalistaként eresztik rá gyermekeiket a politikára.
márc. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
51%

A Fidesz nyitotta meg, mert már az újabb hazugságokkal sem lehet régi hazugság rendszert megtámasztani... :D :D :D És elkezdett repedezni a hazugsággyár...


Én csak egyben bízom, hogy eleget loptak. Ennyivel megelégszenek, és elmenekülnek Oroszországba. Tényleg nem sajnálom tőlük, vigyék.


Mondjuk egy problémám van. Egy értelmes ellenzéki párt sincs, szóval innen nem tudom hogyan tovább...

márc. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
51%
Simicska O1G vel
márc. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

#7:

Nem, sajnos Simicska bekussolt, a "G" nap után nagyon gyorsan. Pedig sokat mesélhetett volna. Amit meg is ígért, hogy borít mindent. :(


Hagytak neki pár milliárdos gumicsontot. És börtönbe sem kell mennie.

márc. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ugyan, ne nézzük hülyének az embereket, bár tudom, hogy nagy igény lenne erre bizonyos csoportokban. Mindenki mindent tud ebben az országban, még a fidesz szavazók is. Ezért azzal, hogy lopnak, O1G, korruptak, nem lehet a fidesz magszavazókat megfordítani. Köszi, tudják. De addig, míg az emberek többsége alapvetően anyagilag halad előre és a nehezebb időszakokat is túléli, addig nem fog ideológiai alapon egy bizonytalan, felsőbbrendi tudatú, újSZDSZ-re szavazni, akik nagyon jól elvannak a netto 2-3000 eurónak megfelelő pesti irodista fizetésükből és csak hobbiból jóemberkednek
márc. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

#9:


Szerintem pont forídtva van. Itt az én példám. Jól keresek, és legtöbb ismerősöm, barátom is. És sokkal aktívabban politizálunk, sokkal jobban ekézzük a pártokat, történéseket. Nyilván főleg a kormányt. De kritizáljuk az ellenzéket, és még Magyart is. Én még tüntetésekre is járok. Egyszer még ki is álltam agitálni.


Mert érezzük, hogy egy váltás esetén, de még egy rosszabb váltás esetén sem kopok fel az állunk, sok évnyi-tízévnyi tartalékkal. Alig kockáztatunk valamit. Mert anyagi kérdés a kormány leváltása, hanem morális kérdés!


Max ha elcsesződik a váltás, annyira kaki lesz az ország, egy pillanat alatt új életet tudunk kezdeni máshol. Sőt ha mindent elvesztenék, újrakezdem, pár év múlva ugyanott lennék. Meg amúgy is leszarom az anyagiakat, nem az tesz boldoggá ...


És ezeket nem nem nagyképűségből mondom. Hanem hogy a belső érzéseim megmutassam. Hogy én miért nem "finnyáskodom" a politikában. És miért érzem azt, hogy kevéssbé lehet az "agyam átmosni". Mert bennem kevesebb az anyagi természetű félelemérzet.



Viszont van a rokonságban több szegény rétegben élő is. Nem mondom hogy vidéki, mert nem akarom a vidék-Bp ellentétet élezni. És Youtube videókon is azt látom, hogy a legszegényebb rétegben élők vannak a LEGJOBBAN betojva, hogy ha váltás lenne, és Orbán nem lesz, akkor még attól a kevés csirkemelltől és parizertől is elesnek. Mert napról napra élnek (amit amúgy én sajnálok), a pengeélen táncolnak. És elhiszik, hogy bármi változás és a pengeélről könnyen leesnek, és még rosszabb lesz.


Nyilván abban is van valami amit mondasz, mert aki jól elvan a "levesben" az kevéssé fog ugrálni. De nekem más a tapasztalatom.


- De volt munkahelyemen (10+ évig rendvédelem), barátaim, ismerőseim között, ALIG (de tényleg) volt Fidesz szimpatizáns. 1 volt kollégám volt "laza" Fidesz szimpatizáns, de amúgy Ő is kritizálta kormányt

- Kb 20 ismerősöm pártpreferenciáját ismerem. NULLA Fidesz

- Ismerkedem társkeresőkön. Akikkel a beszélgetéssel eljutunk a politikáig, 10-ből 1 Fidesz párti. Van aki viccelőfik, ha Fidesz-es vagyok, nincs randi :D :D :D

- Idős anyukám és apukám (vidék) csak akik istenítik a Fideszt.



Szóval én pl nem is értem, hogy Fidesz 2/3-ad (40+%) hol van? Mert a közelemben inkább pár százalék az arány. De a legjobb szándékkal számolom akkor is.


---------------------------------

Amúgy az kormányváltás esetén én sem tudnám kivel tovább. Az ellenzék annyira béna, és annyira minden polgári ellenállásba bele akarnak állni, hogy az már elrettent. Annyira érződik a marakodásuk a hatalmon, a hatalomvágyuk, hogy az taszító. Én már komolyan sokszor gondoltam arra, hogy összeszedem a gondolataim és megírom nekik egy levélben. Az ellenzék még arra is képes, hogy a teljesen "pártmentes", kormányellenes tüntetéseket is "megmérgezik". Csak hagyni kéne a népet, hogy elsodorja a jelenlegi kormányt. De az ellenzék még ezt is elbassza állandóan. Pedig váltás esetén úgy is ők kapnák a hatalmat, mert nincs alternatíva sajnos. Csak nem kellene ennyire erőszakosnak lenni.


Ráadaásul azzal a retorikával operál az ellenzék, hogy pont a Fidesz szavazókat bántják. Mikor pont egy alternatívával kellene "csalogatni". Így csak vagy megerősítik a Fideszes szavazót, vagy kiábrándult érdektelenné teszik max. De sosem lesz így ellenzéki szavazó a "kipottyant" Fidesz szavazóból.


Egyre többen fordulnak el a Fidesztől és az ellenzéktől. De tulajdonképpen ez a választások eredményén semmit nem fog változtatni. Csak a bizonytalanok száma fog nőni.


Úgyhogy nagyon frankón az ellenzéknek is köszönhető a Fidesz választásokon való nyerés. (Én is CSAK azért szavazok mikor kell, hogy Fidesz ellen, szavazzak. De sosem az ellenzék miatt.)

márc. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!