Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért vált kb szitokszóvá a...

Miért vált kb szitokszóvá a globalizmus, globális?

Figyelt kérdés

Vagy ezzel főként a vidéken élő öregeket tudják ijesztgetni. Nekem, mint fővárosi fiatalnak vannak olyan dolgok, amik szokatlanok, de nem feltétlenül vagyok szomorú amiatt, hogy nem kell csinálnom.


Pl húsvéti locsolkodás, néptáncok.


Nem tudom, én az a generáció vagyok (29 év),akinek már inkább kínos, hogy pl a Duna TV, M1 folyamatosan nyomatja ezeket a hagyományos adásokat, hagyományokról szóló dolgokat, de a globális jelenségeket valami ördögtől jövő dolognak tartja. Teljesen normális, hogy a fiatalabbak inkább a globális dolgokhoz vannak hozzászokva, csak az idősek akarják ránk rőltetni a hagyományok gondozását?



márc. 31. 16:59
 1/6 anonim ***** válasza:
58%

Sokkal egyszerűbb, a nemzeti értékek, az hogy mitől vagyunk pl magyarok, vagy ki mitől olasz, vagy norvég, eltűnnek, sokszor szándékosan...

Ezek viszont közösség megtartó hatásúak, nemzeti identitásunk alapjai..


Ezért ezeket védeni, ápolni, átadni kell, nem kiirtani.

márc. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Mert a globalizmus csak rosszat hoz nekünk. A hatalom célja a nemzetek megsemmisítése, mert könnyebb irányítani egy identitás nélküli masszát, amelyben csak egyének vannak, és az egyénekben nincs semmi közös, ami miatt összetartanának. Emiatt üldözik a kereszténységet, és emiatt akarják kiirtani a fehér fajt is.
márc. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
57%
Mert senkinek sem tesz jót.
márc. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%

Azért mert a nemzetállamokkal szemben nem tisztességes a totálkontroll-világuralom bevezetése.



Hogy finoman fogalmazzam meg a tényállást...

márc. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
41%

#4


De nem finoman megfogalmazva: utolsó-mcskosrhadékgciség!

márc. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
83%

Olyan ez, mint az amit az indiánokkal csináltak.


A fehér ember szempontjából az a paradicsom meghódítása volt.

Az indiánok egy kicsit árnyaltabban vélekednek erről...

márc. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!