Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzékieket a bűnöző...

Az ellenzékieket a bűnöző illegális migránsok nem, de a távolkeleti munkavállalók zavarják?

Figyelt kérdés

1) A kötelező kvótával semmi bajuk nincs

2) A szivüket elönti melegséggel, hogy Londonban az idejét múlt Húsvét helyett Ramadanban pompázik a város, hogy

3) Hollandiában az utcán Allah-hoz imádkoznak 1000-vel

4) Jó részük nem dolgozik, Dublin utcáin sátrakban tengődik, Svédország NO-GO zónáiban bűnözik.


Ezek KELLENEK AZ ELLENZÉKNEK, IDE VELÜK.


Aztán ott vannak a Keresztény Fülöp-Szigetekről érkező munkavállalók, akik dolgoznak, tisztelettudóak és együtt lehet velül élni, azok takarodjanak vissza onnan ahonnan jöttek.


Ebben hol a logika???



ápr. 1. 17:14
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
78%

Pedig van benne logika: A filippinok probléma, mert elveszik a minimálbéres állást. A migráns afrikai nem tudja, mert nem beszélni nyel és nem lenni szakma neki


Az afrikai, ha megnézed hol éltek : újrahasznosítható, természetes környezetben. Ő nem fogyaszt. Nem kell neki ájfon, nem kell plazma, nem kell GAMER PC,laptop, BMW sem neki. Elvan egy bokorkunyhóban és nézi a fákat. Nem éli fel a környezetét


Az LMP szavaival : ők jobb alapanyag😅

ápr. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
82%

A kérdés az:


A MIGRÁNSELLENES fidesz szavazókat nem zavarják a filippínó és indiai bevándorlók akik kapnak lakhatást, kaját és repjegyet ingyen?

ápr. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
51%

14 Ember : netto 195-ért dolgoznak. Ez így inkább kínzás

Egyébként te is elmehetsz. Fél éve hiordetnek buszsofőröket. Nincs betöültve

ápr. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

#14

Nem, nem ez a kérdés, olvasd el mégegyszer.

ápr. 1. 18:45
 15/20 anonim ***** válasza:
65%
Arra a kvótára gondolsz, amit Orbán titokban befogadott? Végülis Afrika is keresztény. Biztos ezér hozat onnal is, ahogy hozatja még az indonézeket, kínaikat, indiaiakat, mongolokat, vietnámiakat...
ápr. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Fél éve hirdetik az állást, nem kell senkinek, jön egy filippínó, aki elvégezné, s az ellenzéki felvisít az álmából, hogy jaaaj, elvette a munkát. Csak időszakosan maradhat itt amúgyis, amit nem értek, én állampolgárságot adnék inkább, ha 10 éve itt van, de ennél szigorúbb a rendszer.
ápr. 1. 18:51
 17/20 A kérdező kommentje:

#17

Na mégegyszer:

- Az, ha valaki 0 migránst akar, értem.

- Azt, ha valaki válogatás nélkül elfogad minden bevándorlót, azt bár nem helyeslem, de legalábbis morális szinten értem.

- De azt, hogy illegálisan érkező, muzulmán az IGEN. Legálisan érkező keresztény munkavállaló NEM. Azt nem értem.

ápr. 1. 19:05
 18/20 anonim ***** válasza:
59%

Afrika még mindig keresztény. Értem, szóval azt mondod, hogy semmi baj, nyugodtan jöhetnek. Hisz ők is csak dolgozni szeretnének.

Ezt a fél éves szöveget meg nem tudom honnét szoptad ki, még fel sem épültek a gyárak, de már hozatják hozzá a fideszmigránsokat

ápr. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

#20

Ha kifejezetten munka céljából jön érkezik, amíg elvégzi a munkáját és nem sérti meg a törvényeket, tőlem maradhasson, ameddig akar.


Az ellenzék által támogatott migráns kvóták révén (ellenzék alatt nem az MH-ra gondolok, vagy potenciális új pártokra, vagy olyan politikusokra, mint MZP vagy MP, hanem azokra, akik ott ülnek jelenleg a parlamentben):

- nem dolgozni jönnek

- nincs hova visszaküldeni őket

- nem tartják be a törvényeket

- kulturálisan is messze vannak tőlünk.

Ezek fontosak számomra.

ápr. 1. 19:24
 20/20 anonim ***** válasza:

A baloldal szerint is. Nem az a baj, hogy jönnek, hanem hogy nem léphetnek be szakszervezetekbe ezáltal a magyar munkások rosszabb helyzetbe kerülnek úgy, hogy közben ki vannak használva ezek a távol-keleti munkások is.

A fidesz neoliberális ezért mindig a nagyvállalatok és a gazdagok érdekeit védi a dolgozókkal szemben is. Nyilván egy baloldali nem a nagyok érdekeit kell, hogy képviselje.

ápr. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!