Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van akit elbizonytalanított a...

Van akit elbizonytalanított a rogáni hazugságpropaganda Magyar Péterre kapcsolatban?

Figyelt kérdés

ápr. 2. 00:31
A kérdező szavazást indított:
Engem nem, nagyon átlátszó a karaktergyilkos média
Engem igen, mekkora gobosz ember ez a Péter, késsel jár, gyereket ver, megveri Jucust.
Nem tudom, nem követem
Csak még szimpatikusabbá tette Pétert a szememben
38 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
25%
Engem eleve nem érdekelt, ugyanolyan maffiózó, bűnözőnek tartom, mint a fideszben lévő többi árulót.
ápr. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
20%
Engem csak megerősített abban, hogy ennek az embernek nem szabad hatalmat adni a kezébe. És ahogy látom, az ellenzéki pártok sem annyira rajonganak már érte.
ápr. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Inkább megerősítette Rogán úr. A hülye Ellenzék (Mihazánkkal együtt) színtén megerősítette. Szóval ez kontrapruduktív volt.
ápr. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
Aki Orbán ellen van, az Magyar Péterrel van! Most vagy soha!
ápr. 2. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%

Mai napig letojom a petikét, viszont többet költött a propaganda minisztérium a lejáratására mint az egész pedofil és pegazus takargatására összesen szóval valamit tud a petike.


Kíváncsian várom legközelebb mivel mossa fel a padlót a fideszes pofikákkal.

ápr. 2. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%

Én azt gondolom, hogy olyan szinten nincs alternatíva, hogy lehet adni neki egy esélyt. Illetve ahhoz képest, hogy kb. semmi volt az a hangfelvétel, amit bemutatott (azért valljuk be, a saját feleségedet lehallgatni, akivel együtt élsz, nem egy wasistdas, ráadásul nem is a saját dolgáról beszél a felvételen), olyan szinten folyik még a csapból is a lejáratása, hogy valószínűleg tényleg tartanak tőle fideszéknél, szóval én szavaznék neki bizalmat. Ráadásul Gyurcsányék is ütik, szóval a "Gyurcsány embere" dolog nem játszik.


Amit fel lehet neki róni, hogy tizenévekig haszonélvezője volt a rendszernek, de láttunk már nem egy ilyen történetet az életben.

ápr. 2. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

A környezetemben nem nagyon változott az emberek megítélése vele kapcsolatban. Aki vérfideszes, vagy DK-s az ezután is az maradt, aki meg őt támogatta eddig is, az sem pártolt el tőle.

Részemről megkapta a támogatásomat, nem azért, mert megérdemli, hanem mert benne látom legjobban a változás lehetőségét.

Amúgy a vezető szerepben lévő emberek nagy többségének nagyon sok nárci jellemvonása van (Orbánnak is), máshogy nem lehet ezt csinálni. Azt meg letojom, hogy otthon mit csinált, ahogy a fideszt is csak akkor érdekli a családon belüli erőszak, amikor abból politikai hasznot remél.

ápr. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Szervizmérnök úr ***** válasza:
0%

Mindegy, mert én már kezdettől sejtettem, hogy MP egy bolond.

Ha nem is volt elsőre annyira kiütköző, mint MZP idegbeteg stílusa.

Vagy Ferenc őrült tekintete.

Aki kormánygyűlölő, azoknak is mindegy, ők reménykedtek egy nagy dobásban, de csalódniuk kellett.

Az egykori igazságügy-miniszter igazságot tett.

Kivégezte, politikai halottat készített belőle.

ápr. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
45%
Juchush.
ápr. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
6 - "Amit fel lehet neki róni, hogy tizenévekig haszonélvezője volt a rendszernek, de láttunk már nem egy ilyen történetet az életben."Bizony: a fidesz csürhe évekig élvezte soros György támogatását, aztán a liberálisokét, aztán a néppártét, mire most már jól összelopták magukat, és mindenkit lesz@rnak...
ápr. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!