Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lehetséges, hogy MZP és...

Lehetséges, hogy MZP és Magyar Péter igazából nem pszichopata, mint azt a fideszesek mondják?

Figyelt kérdés

Sok hasonló személyiség van végülis.

MP nagyszerűen nyilatkozgat eddig, jó céljai vannak, ambiciózus, nem tűnik ilyennek.



ápr. 2. 21:26
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Lehet, viszont orbinyenkó biztos, hogy az.
ápr. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Nem
ápr. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
39%
Hát egy valami tutira igaz, "ambíciózus" 😂 mármint van annyira gátlástalan, hogy a feleségével készített családi vitát (akkor még bőven bent ült a zsíros állami székekben) sunyiban rögzítse a saját céljai érdekében.
ápr. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Mzp egy vicc Pankotai Lili diáként szembe szál kormányal Mzp meg csak arrol beszél milyen polgármesternek lenni ahol van.Ha gyerek nagyobb elenálásra képes mint egy polgármester akkor Mzp vissza kéne vonulni mindenkinek jobb lenne.
ápr. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyikük sem pszichopata, de én Orbánt sem tartom annak.
ápr. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ugyan már! A rogáni propaganda nem szokott hantázni.
ápr. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Szikszai.B ***** válasza:

MZP mitől lenne pszichopata?


Sokat elmond egy emberről, hogy a felesége mit mond róla. Én nem kételkedem abban, hogy amiket Varga Judit elmondott, azok igazak. MP egy nárcisztikus, szociapatikus jellem.


MZP-t viszont abszolút támogatja és szereti a felesége, én találkoztam velük élőben, olyanok, mint ha csak két hónapja lennének együtt.

ápr. 3. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem lehetséges, mivel azok!
ápr. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!