Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vélhetően ki nyeri a főpolgarm...

Vélhetően ki nyeri a főpolgarmester-választást Budapesten?

Figyelt kérdés
Milyen szcenáriók képzelhetőek el? Tegyük fel, mondjuk egyik jelölt visszalép, az kinek kedvezne? Mit mutatnak a felmérések?

ápr. 5. 19:56
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
69%

#10 Csak úgy kommunikálok, ahogy a főpolgármester Úr tanitott, azaz a DK jelöltje. ;) Ha Vitézyt meg lehet bélyegezni azzal hogy Fideszes, akkor a tisztelt főpolgármester Úrra miért nem lehet a DK jelölt bélyeget rakni? Hiszen a DK a legnagyobb támogatója...

Ezt magyarázd már el nekem...

ápr. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
Azert Vitezyt sokkal tobb szal koti a Fideszhez, mint Karacsonyt a DK-hoz. Ugy remlik 2021-ben Karacsony MZP javara lepett vissza es nem Dobrev javara. Plusz nem tudom, ez szerintem nem titok, hogy az ellenzeki partok csak osszefogva erhetnek el valamit. Az hogy az ős fideszes Schmidt Mari fiacskja az LMP egyetlen tagja jelolte Vitezyt mint fuggetlen jeloltet szerintem sokat elmond. Na meg Vitezy rokoni azalakon keresztul is kapcsolodik Orbanhoz. Milyen erdekes, hogy ennyi penze van most kampanyolni es megosztani az ellenzeki tabort.
ápr. 6. 00:27
 13/31 anonim ***** válasza:
56%

#12!


"Azert Vitezyt sokkal tobb szal koti a Fideszhez, mint Karacsonyt a DK-hoz"


Ha leszámítjuk, hogy Gyurcsány tanácsadója volt, ha leszámítjuk, hogy Gyurcsánnyal közösen vonultak be a városházára és ha leszámítjuk, hogy mindenhová DK kádereket ültetett.


"Plusz nem tudom, ez szerintem nem titok, hogy az ellenzeki partok csak osszefogva erhetnek el valamit."


KariGeri főpolgármeserségét leszámítva csak azt érték el, hogy a kisebb pártok elvesztették az arcukat és mára már 1-2%-on vannak. Kinek jó ez? A legnagyobb ellenzéki pártnak.

Sorra bukták a választásokat az egyre nagyobb összefogással.

De nem is ez a lényeg! Hanem az, hogy ennek semmi köze ehhez a válsztáshoz. NEM KELL PÁRTPOLITIKA az önkormányzati választásokba! És a városházára sem.


"Az hogy az ős fideszes Schmidt Mari fiacskja..."


Ezt mondtad Körmös Bauer fiacskájáról is? Vagy az ősMSZP-s, testi sértésért elítélt Donáth László lányacskájáról is?

De még nem is jelölt, hanem az őt jelölő párt vezetőjének az anyja.


Az LMP pedig azért tart ott, ahol tart, mert Karácsony elvtársat Fletó ledobta, hogy csináljon belőlük szövetségest, vagy szakítsa szét a pártot. Így született meg Karácsony pártja, az 1 tagú Párbeszéd. (Én inkább Monológnak neveztem volna.)


Karácsonyról is elmondhatod, hogy milyen érdekes, hogy mennyi pénze van kampányolni és megosztani az ellenzéki tábort.

ápr. 6. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
20%

Szentkirályi Alexandra.


Intelligens szép nő, aki hozzáértő, és nemzeti. Rend lenne Golgota téren meg az Orczyn, nem lennének kinn rappernek képzelő magukat, kis póklábú kisfiúk, valamint nem lenne sok roma terhes csaj az utcán.

ápr. 6. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
39%

" NEM KELL PÁRTPOLITIKA az önkormányzati választásokba! És a városházára sem."

Így kellene lennie. Azt kellene nézni, ki, mit akar tenni.

Ha Budapest mégegyszer Karácsony Gergelyt választja, az már őket minősíti.

ápr. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
19%
A DK jelöltje fog nyerni sajnos megint.
ápr. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
55%

16#

Rajtunk múlik, hogy ki nyer.

Ha elmegyünk szavazni, akkor jó esély van Karácsony távozására, nem a

fotelban kell várni az eredményt!

ápr. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
Es az miert is lenne jo? Nektek a pedofilsimogato fidesz jeloltek kellenek akik ugyanugy nem fogjak fejleszteni Budapestet mert nem erdekuk?
ápr. 6. 19:18
 19/31 anonim ***** válasza:
49%

Vitézy nem Fidesz jelöltje, hanem az LMP jelöltje.

Karácsony pedig a DK jelöltje, nekem ennyi bőven elég ahhoz hogy Vitézyre szavazzak. :)

ápr. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
70%

Felőlem simogathat, akit akar, meg aki hagyja. Unalmas már a "pedofilsimogatás".

Félre kell tenni a pártpolitikát, és arra kell szavazni, aki a fővárosunknak, meg a kerületünknek jobb lenne.

ápr. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!