Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Dobrev Klára kikényszerítheti...

Dobrev Klára kikényszerítheti az idei előrehozott országgyűlési választásokat?

Figyelt kérdés

Dobrev most arról beszél, ha elveszti ezt az EU-s, önkormányzati választást idén Orbán, akkor ki lehet kényszeríteni, az előrehozott Parlamentit. Azt mondta Gyurcsányné, hogy ő ezt ki tudja kényszerítheti. Namost nem vagyok jogász. Neki vannak jogászai. Meg tudja tenni?


Ha jól értem, ha a DK, Momentum vagy akár Magyar Peti pártja több szavazatot szerez, akkor valóban választás kell még év végén?



ápr. 6. 19:41
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
Nem tudom, nem is érdekel
16 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Nem , ez egy hatalmas bullshit :D Köze nincs a kettőnek egymáshoz. Ezzel csak megint hülyét csinál magából.
ápr. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
20%
Úgy fogalmaznék hogy segíthet egy előrehozott választást, de kevés az esélye.
ápr. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy arra gondol hogy van ilyen EU-s törvény, ha elveszti a kormánypárt időközben egy EU-s választást, akkor parlamentit kell csinálni? Nem tudom
ápr. 6. 19:44
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
hagyjuk már, a dk annyira csapkod, mint a fidesz. Egy kutya a kettő.
ápr. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
faxság, ilyenért nem lehet kiírni semmit, meg mit írnak ki 2/3 mellett semmi beleszólásuk semmibe :D Nevetséges árnyékszékkormányzók
ápr. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%
DK tovább hülyíti a birka híveit.
ápr. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Ha jól emlékszem, 2006-ban Gyurcsány mondta: őt törvényesen nem lehet eltávolítani! Szerintem azóta nem sok minden változott...esetleg még jobban bebetonozták magukat!
ápr. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nincsen Orbán Gyurcsány nélkül
ápr. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!